reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Dziewczyny wiecie co zaczynam sie troche martwic bo od poczatku ciazy przytylam tylko 4 kg niby brzuszek mam ale jak czasem widze dziewczyny ktore maja taki sam termin albo bliski mi maja duzo wieksze brzuszki
 
reklama
U mnie też waga w miejscu od 5 miesięcy. Brzuszek nie bardzo duzy (mało kto zauważa ciążę), ale to akurat dla mnie powód do radości, bo dłuzej się jest lekkim, sprawnym, a nie jak "słonica", która nie moze sobie obciąc paznokci u nóg, mniejsze prawdopodobieństwo rozstepów, same plusy. Jak zobaczyłam w przychodni brzuch dziewczyny, która ma termin na marzec to sie przeraziłam, jaki będzie mieć w 9-tym m-cu. w poprzedniej ciąży brzuch zaczął mi tak naprawdę rosnąć w 8-mym m-cu.
 
Asia Ty tez widzę tak wcześnie rano :-)


Ja przytyłam chyba najwięcej, bo prawie 6 kilo :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ale nie widać jakoś strasznie po mnie ani tego nie czuję
 
Dziewczyny wiecie co zaczynam sie troche martwic bo od poczatku ciazy przytylam tylko 4 kg niby brzuszek mam ale jak czasem widze dziewczyny ktore maja taki sam termin albo bliski mi maja duzo wieksze brzuszki

asia, ja bym się nie martwiła na Twoim miejscu :) nie ma tego złego i szybciej wrócisz do swojej formy, ważne że z dzidzią jest ok.
Ja znowuż myślę, ze mam za wielki hehehe, a tu jeszcze 5 miesięcy :)
 
Dziewczyny wiecie co zaczynam sie troche martwic bo od poczatku ciazy przytylam tylko 4 kg niby brzuszek mam ale jak czasem widze dziewczyny ktore maja taki sam termin albo bliski mi maja duzo wieksze brzuszki

Asiu nie zapominaj że każda z nas ma inną figurkę i inny organizm który inaczej reaguje także nie ma się czym martwić naprawdę.
 
Dokładnie-zgadzam się z Rutkosią - ja przytyłam 8 kg:szok:
Sonia ty 6? Nic prawie nie widać z tych zdjęć które wkleiłaś - chyba wszystko mały magazynuje w brzuszku:-)
 
reklama
Do góry