reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

reklama
bo jak patrzyłam na te chudziny nasze forumowe, u których mała wypukłość była to myślałam, ze ja jak balon odfrunę niedługo :))))
 
Witajcie,

u mnie to już 16 tydzień więc stwierdziłam, że najwyższy czas dołączyć do grona Forumowiczek:)

W 6 tyg. ważyłam 56 kg więc można przyjąć, że jest to moja waga wyjściowa. Teraz ważę już 60 więc sporo już mi przybyło:) ale jak czytam Wasze wypowiedzi to widzę, że nie jest tak źle. Poza tym generalnie po mnie podobno nie widać tych kilogramów, dalej mieszczę się (chociaż już z coraz większym trudem) w moje normalne ubrania. Oczywiście najwięcej przytyłam w biuście (już nie miseczka A a już B), poza tym troszkę w brzuszku. Faktem jest, że jem 2 razy więcej niż kiedyś:)
 
ja dzisiaj sie ważyałm i od mojej wagi wyjściowej sprzed ciąży przybyło mi 1,5 kg i czuję że brzych mi sie pompuje;p
 
A ja w koncu a raczej moj brzuszek zaczynam przybierać kształt brzucha ciążowego hehhe a co do pepka ja zauwazylam ze ciutke sie uwypuklil ale nie duzo nie wiem jak bedzie dalej CIMG9949.jpgCIMG9948.jpg
 
reklama
Do góry