reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

ja sama sie nad tym zasatanawiam, z moją mamą ostatnio rozmawiałam, i ona mówi, że jej rósł dość równomiernie i z tego co pamięta było już cośkolwiek widać, a u mnie poza wydęciami wieczornymi dalej echo...
mam kijowy net jak sie poprawi to wrzuce chłopaka mojego :-)
 
reklama
Ivona wklejaj zdjęcia ja Cię proszę - nie bądź taka skromna:blink:
Poczekajcie mamuśki jeszcze trochę a i Wam brzucholki wystrzelą, które mam nadzieję powklejacie :-):happy:;-)
Buźka
 
Figa obiecujemy obiecujemy, póki co jako ciężarówki jeszcze nie widoczne ( przynajmniej tak jakbyśmy tego chciały) pozwól, że...ponapalamy się na Twoje śliczności :-) nawet mój małż, jak mu pokazałam, zachwalał pod niebiosa :-D

jeszcze raz gratuluje brzuszka no i małżowego talentu ;-)
 
Mój mąż bardzo dziękuje-powiedział, że nie bierze drogo za godzinę hehe- żarcik:-D:rofl2:

Trzymam Cię kochana za słowo i wyczekuję niecierpliwie - pozdrowionka także dla Twojej połóweczki:-)
Buźka:happy2:
 
dziewczyny, wy się nie możecie doczekać brzuszków, a mnie się wydaje, że już mam taki, jakbym do porodu szła hehehe
a szczerze powiedziawszy to wolałabym mieć malutki, bo wtedy łatwiej zrzucić zbędne kilogramy po ciąży
 
reklama
Do góry