reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Ewuska przeciez to juz 3 dzieciaczek dla ciebie wiec nie porownuj sie z pierwiastkami. Ja jak czytam ze dziewczyny teraz waza po 60 kg to tez mi dziwnie bo ja tyle to mialam przed ciaza.

Nie trzeba liczyc kazdego kilograma bo jak piszesz czasami nawet jesli sie pilnujesz to natura ma na ciebie inny pomysl i zrobi swoje czy ci sie to podoba czy nie.
Ja wychodze z zalozenia ze to taki specjalny czas kiedy troche wiecej mi wolno i nie mam wyrzutow zjadajac czekoladke. Dopoki wszystko jest w granicach rozsadku jest dobrze.
 
reklama
dokładnie - nie ma co się wagą stresować- ja z Kubą do porodu szłam z wagą 63kg, a teraz od takiej zaczynałam - a powiem szczerze, że figurkę , to chyba teraz miałam lepszą -inaczej waży tłuszczyk, inaczej mięśnie, dochodzi jeszcze kwestia wody , a czasem jeszcze inne dolegliwości, które mogą wpływać na wagę i oczywiście wzrost - ja jak sobie pomyslę ,że ważę teraz 74 kg - to sama w to nie wierzę - pamietam jak moja mama wyglądała przy tej wadze i sama zastanawiam się gdzie mam te kg;-)

a poza tym - cobyśmy robiły po urodzeniu dziecka - w tych krókich chwilach odetchnienia - jakbysmy nie miały nic do roboty- a tak - wagę zrzucać nam przyjdzie:-)
 
łoj, to ja już dużo przekroczyłam :((
też na siebie patrzeć nie mogę, wydaje mi się że jestem tak szeroka jak szafa trzydrzwiowa
 
reklama
Fajna tabelka.Ja wlasnie sprawdzilam i jestem na samym dole.Norma dla mnie miedzy 108.34 a 110.6 a ja mam rowniutko 108.3.Biorac moje ''gabaryty'' (czyt.nadwage)to trzymam sie chyba calkiem niezle.
 
Do góry