reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Kurcze jak ja marze zeby wbic sie w ciuszki po ciazy... Szczegolnie w jedne spodnie, ktore kupilam nie wiedzac jeszcze ze jestem w ciazy, maja bardzo wysoki stan, oczywiscie bardzo szybko poszly w odstawke, wiec nie umiem sie doczekac kiedy znow sie w nie wbije. Ad wagi chyba musze przestac sie wazyc, bo mam wrazenie ze przyrasta coraz wiecej w coraz szybszym tempie ;(
 
reklama
vikiigus naprawdę piękne kreacje i figura.. :)
Podobają mi sie te twoje czerwone akcenty w mieszkaniu...
Masz przebojowy charakter i styl :-D i dużo optymizmu ...tak mi sie wydaje :)
A mój gościnny zawsze na niebiesko bo ogólnie lubię spokój
(mam skłonności do bujania w obłokach jak to mi zawsze wychowawczyni mówiła)
za to niepoprawny optymizm wyrażam w dodatkach żółtych i pomarańczowych ...

Pstrykajcie fotki na pamiątkę !!!
 
a ja tak duzo nie jem , a waga rośnie jak oszalała, już mam 13 kilochów, dodać do tego jeszcze to co nadprogramowe po tamtej ciaży, to przyjdzie mi zrzucić ze 20 kg :(((( i jak to zrobić???

mam identycznie +13 a jem mniej niz przed ciąża nie wiem o co chodzi :sorry2:
 
dzięki dziewczyny:happy2: - chociaż mozna czasem w tej ciąży wyglądać fajnie, bo z samopoczuciem to różnie...w sylwka tez nie wytrzymałam w tej czarnej , bo przyciasna w cyckach była :-)..i dodam , że na nózkach miałam - różowe kapciuszki balerinki- pasowało, że hej :-)

nixi- jeśli chodzi o kolory to ja kiedys tez miałam wszystko na niebiesko - może pamietasz 12 lat temu to na topie był niebieski, niebieskie meble itp. - my mieszkalismy wtedy u rodziców i uwiłam (w ciąży;-)) niebieskie gniazdko -ściany, meble, tapety, nawet sofa narożna była garnatowa - łacznie z przemalowaniem drewnianego łóżeczka :tak:wszystko było w różnych odcieniach i wyglądało fajnie do czasu aż zaraziłam się feng shui i okazało się , że ta woda nas zalewa:-), bo my ( z mężem oboje) jesteśmy ogień, a więc nasz kolor to czerwony - i zaczęłam zmieniać wszystko na czerwony...ja wiem , że mozna w to wierzyć albo nie , ale odkąd postawiłam na czerwony nasze życie diametralnie się zmieniło , więc chyba coś w tym jest...a w ogóle to fajnie wygląda wnętrze - i mimo wielu mankamentów , które ja dostrzegam wszyscy odwiedzający są pod wrażeniem - pozytywnym oczywiście :-) ...a jesli chodzi o przebojowość...różnie to bywa w tym wieku :-D, ale nadal zdarza nam się ,że budzimy się rano i stwierdzamy , że sobie pojedziemy na wycieczke za miasto...jakieś 300km;-)
 
Dziś nabyłam drogą kupna wagę i wreszcie mogłam się zważyć w domu. Mam 7,1 kg na plusie. Jutro idę do diabetologa, to skontroluję czy na ich wadze mam takie same wskazania.
 
tab widzę, że dieta cukrzycowa też Ci służy;-) Podobnie jak Ty mam 7 kg na plusie (2 przybyło po świetach), ale przypuszczam, że gdyby nie dieta, to byłoby spoooro więcej. Mąż śmieje się, że po porodzie będę ważyła mniej niż przed. Ale myślę, że trochę zbyt optymistycznie podchodzi do tego tematu. W końcu zostało jeszcze troszkę ponad miesiąc, więc pewnie kochanego ciałka jeszcze przybędzie:-D

dziewczyny super brzuszki, co jeden to ładniejszy:-) mój też coraz większy i muszę przyznać, że na sywestra zrobił furorę. Niektóre kumpele patrzyły z zazdrością, więc myślę, że może w przyszłym roku w towarzystwie pojawi się trochę więcej brzuchatek:-D
 
Vikiigus super sesja i figurka :-)

Ja sie mierzylam dzis i mam 92cm w brzuszku :-)

co do kolorow to ja lubie niebieski ale tylko ubrania -choc malo ich mam w tym kolorze. Dla mnie jest to zimny kolor i zle sie czuje w mieszkaniu urzadzonym na niebiesko- moj chris uwielbia niebieski, jak sie poznalismy salon w jego mieszkaniu byl urzadzony na niebiesko, boze jak ja sie zle czulam w nim - dla chrisa oczywiscie niebieski to cieply kolor :-D jak i w szystkie zimne kolory :-D:-D:-D

vikiigus ja tez chyba zaczne sie intereswoac fen shui , moja mama ciagle mi mowi o tym bo urzadzamy dom :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
kochane dziękować za miłe komentarze . A ja chciałam pogratulować tych ślicznych okragłych kształtów z przodu :-). Wszystkie śliczne kobietki :-)
Ja dzisiaj byłam w poradni diabetologicznej i popatrzałam na nie któreś kobiety w ciąży ,to takie umęczone . zawsze chciałam uniknąć siebie w takim widoku bo mi się max podobają zadbane przyszłe i młode mamuśki :-p;-) Dziś z moim M siedzieliśmy na poczekalni i widzieliśmy dużo kobiet które były z widoku bardzo umęczone ciążą i zaniedbane .Ciesze się że dzięki BB możemy się podbudować i wymienić linkami z ciuszkami itp tak aby wyglądać i czuć się dobrze we własnej skórze .oczywiście na tyle na ile to możliwe :-p
 
Do góry