reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

reklama
Delfin ona super brzuszek i piekna kobietka ;-)
Nixie jestem pewna ze mimo iz mialas wiekszy brzuszek najladniej wygladalas ;-)zreszta brzuszek urody dodaje ciezarnej kobiecie, bardzo ladna fotka :-)
 
Dziewczyny ale z was laski normalnie szok :tak::tak::tak:

Nixie - to dziewczynom mogło być głupio ze je zakasowałaś i pewnie było - bo juz dawno nie widziałam tak seksownej ciężarówki ;-)
 
dzieki :):):).. ale to jedno dobre zdjęcie z setki wykasowanych :)

Delfin ona..tak patrze na twój suwaczek
i wygląda jakbyś sama tam stała w tej różowej tunice ,super zbieg okoliczności :)
 
mój sylwestrowy kolaż ;-)
sylwestrowo.jpg
 
ładnie wyglądacie.
Ja w Sylwestra tez się ubrałam na czarno bo czarne wyszczupla heheheeh Ale mi już nic nie jest na tyle luźne żeby brzuszek dobrze wyglądał. Wydaje mi się, że własnie w tych większych tunikach wyglądam jak w worku. Dzisiaj się wazyłam i mam 66kg, 11 na plusie. Z czego połowa to pewnie tłuszczyk. Kurcze w bokach mam wiecej go niz w tyłku. W biodrach mam moze z 3cm wiecej niz przed ciązą. W pasie z 33. Teraz jakoś mocno nie ograniczam sobie jedzenia, ostatnio to wogole buzia się nie zamyka, i to w te swieta dużo takiego śmieciowatego jedzonka wchłaniałam, słodkie, orzeszki itd. Żebym nie musiała garderoby zmieniać w 100% po porodzie. Może w jakies spodnie wejde. Bardzo bym chciała sie dopiąć w moim wiosennym płaszczyku który jest dość dopasowany, hmm był przed ciążą.
 
Doriss na mnie tez czeka 6 worow ciuchow ktore spakowalam jak przestalam sie w nie miescic. Mam ambitny plan wrocic do stanu sprzed ale cos czarno to widze. Pochlaniam wszystko co mi w rece wpadnie i to jeszcze na noc akurat. Mialam noworoczne postanowienie zeby sobie ograniczyc ale szybko o nim zapomnialam. No nic bedze sie martwic po :-p
 
reklama
a ja tak duzo nie jem , a waga rośnie jak oszalała, już mam 13 kilochów, dodać do tego jeszcze to co nadprogramowe po tamtej ciaży, to przyjdzie mi zrzucić ze 20 kg :(((( i jak to zrobić???
 
Do góry