reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki <3<3<3

reklama
Dziewczyny uwielbiam patrzeć na nasze brzuszki. Widać że już ładnie wystartowały, to już druga połowa ciąży i teraz każdego dnia będzie widać różnicę. Cudowne macie te brzuszki :-) :)

Ja właśnie przymierzyłam sukienkę na święta, którą kupiłam sobie jakiś czas temu. I wyglądam w niej jak kaczka, ale się uśmiałam z siebie, jaką "piękną" mam figurę :laugh2:
Przytyłam już 10 kg! :baffled: (startowałam z wagą 52 kg, obecnie mam 62 kg).


super wyglądasz!! :)
a przy jakim wzroście taka waga??
 
Aluniawdz jesteśmy w ciąży i nie powinnyśmy zwracać uwagi na swoje kilogramy.
Przyrzekamy natomiast sobie, że weźmiemy się za siebie po urodzeniu. Ja na pewno będę się ostro odchudzać, to moje postanowienie, dlatego za specjalnie się nie martwię swoimi 10 kilogramami na plusie ;-) ;)
 
Kitki ale piłeczka fajna :)
Beata tylko pozazdrościć, że się mieścisz w sukienkę kupioną jakiś czas temu ( i dobrze w niej wyglądasz! :) ), ja z wieloma ubraniami musiałam się pożegnać, a wybór strojów na Wigilię i Święta to był istny wyczyn, mission impossible :D
 
Rsz - to zalezy. Jak bwdziesz karmic piersia to za bardzo nie mozesz dietowac. Z drugiej strony wtedy waga sama poleci bo dziecko wyciaga. Po cc cwiczenia na brzuch to po 3 miesiacach
 
reklama
Do góry