reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki <3<3<3

reklama
Bluelovi mi ok 12 tyg gin powiedziała że bd chłopczyk ale ja brałam na to poprawkę i w sumie już jest 24w5 i zmieniłam ginekologa i ostatnio na wizycie mój S mówi że jajek nie widział :D ale dokładnie się nie pokazało :( A jesteśmy tacy podekscytowani *_* wizyta za tydzień :) Tak więc dalej w kropce jesteśmy.
 
A oto i my po wieluuuuu próbach i nerwów :p Na początku niby chłopczyk teraz niby dziewczynka, a na końcu okaże się że bliźniaki :pPPP <żart> wizyta za tydzień i nie wyjdę z gabinetu jak mi nie powie co mi w brzuszku fikołki robi :) 24i5 dzień :D Pozdrawiamy i przepraszamy że tak rzadko się odzywamy ! :*
 

Załączniki

  • mada (1).jpg
    mada (1).jpg
    941,2 KB · Wyświetleń: 107
  • mada (2).jpg
    mada (2).jpg
    813,8 KB · Wyświetleń: 103
mada, mysza ale z was szczuple dziewczyny :) sliczne brzuszki :)
Przed i po pierwszej ciąży z wagą 46 kg koleżanki bardzo mi zazdrościły że bez rostępów bardzo szybko wróciłam do wagi sprzed ciąży. taka natura.... nigdy się nie odchudzałam i nie ćwiczyłam... w rodzinie nie ma otyłych więc... synek też z wagą 12 kg a w kwietniu kończy 3 lata :)
 
reklama
Do góry