reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

Wiecie czego potrzebuje Dzidzia ?? Jako przyszłe mamy też pewnie się tym interesujecie - zatem zdajecie sobie sprawę , że najważniejsze są białko + wapń + cała reszta ...
Ochota na słodkie , czy kwaśne spowodowane jest niedoborami w Waszych organizmach , oraz zmianami jakie zachodzą m.in. w składzie kwasu żołądkowego .
A recepta na szczesliwe dzieciątko to : szczęśliwa mama ! jeżeli to szczęście zapewnia Wam czekolada , która faktycznie wpływa pozytywnie na samopoczucie ( podobnie jak wysiłek fizyczny , a przede wszystkim sex ) to OK - tylko smacznego pozostaje mi Wam życzyć ! ;)
 
reklama
Cyce waży się "na rękę", hihihiihi teraz to właściwie na obie dłonie i jeszcze zostaje, nie zazdroście dziewczyny, bo naprawdę nie ma czego, tydzień z takikim "urokami" każdą wyleczy z chęci posiadania. Już od dawna mam problemy z zakupem biustonosza, teraz to nie mam żadnego wyboru zdana jestem na jeden jedyny jaki mają mi sprowadzić, nawet nie wiem czy będzie pasował. Taki biust to straszne obciążenie dla kręgosłupa, który w ciązy i tak biedny, wbrew pozorom bardzo niewygodnie się śpi na takich poduchach, latem poci się pod, nad, obok i gdzie tylko sie da, bieganie z takim sprzętem graniczy z ryzykiem utraty zębów, a nabrzmiałe przed okresem bolą jak cholera. Zawsze marzyłam o cycach nie wymagajacych biustonosza. Jak widać babie nie dogodzi hiihihih
 
Tak sobie to wszystko czytam i mam wrazenie, ze przytylam z Was wszystkich najwiecej. Mam 12,5 kg na plusie! Najwiecej to mi jednak w biust poszlo - przed ciaza 75 D, dzis 80 G!!! Mam nadzieje, ze wiecej mi w biust nie pojdzie, bo zlamie sie w pol! Troche tez poszlo mi w uda i reszta w brzuch. Nogi wygladaja jak przed ciaza, wiec nie wiem, gdzie jest reszta tych 12 kg?
 
Hmm, ja mam juz 13+, nie ograniczam sie w niczym. Potem bede sie martwic. CO najsmieszniejsze nie widac po mnoe, ze tyle dobralam. Najwięcej niestety w biodrach i pupie. Czekolada w każdej postaci, przeróżne deserki, kremy brulee ( pycha!), kakao, jogurty, trufle ( najchętniej z Buławki :) to jest to co jest w stanie ostatnio choć na chwilę poprawić mój humor.
 
góralka - uśmiałam się po pachy  ;D :D ;D, dobty ten tekst o cyckach, hihi...... U mnie piersi większe, ale zawsze miałam malutkie  :p, teraz są w sam raz, ale przy karmieniu jeszcze bardziej nabrzmieją ::).
No a ja zbliżam się do 9kg+, ale to zasługa sobotniego wesela  :)
 
No laski ja wlasnie zrobilam sobie czekoladke z wisienkami tylko mala wpaddka bo myslaam ze to kompot stoi otwarty w lodowce a to okazala sie nalewka i troche sie wcielam ale coz raaz dziecko musi tez poczuc smak alkoholu to go nie ominie a przez pierwszy miesiac swoijego zycia dostal go sporo moze sie stesknil i dlatego reka moje poslza nie po ten sloiczek? trudno ide popogladac Madagaskar moze jak sie przespie to mi przejdzie... a fuj??!!!!!! 8)
 
Kurcze, a ja miałam znów skok wagi i dzisiaj rano 66kg.!!To już +10,5 kg. Cholera, jak w takim tempie będę tyła, to dojdę ...ioj , nawet nie chcę myśleć. Ale ciacha ze śliwkami sobie nie odmawiam. szczególnie, że sama upiekłam i do tego 2 raz w życiu :)
 
ja mam jakies dziwne zachcianki a mianowicie zelki i to w kazdej postaci lacznie z galaretka ;D
mi najwiecej poszlo w dolne partie ciala nogi brzuch tylek ale co tam po ciazy zgubie ;)
 
ja mam już prawie stówę w biodrach, ale jakoś tego nie widzę (pisałam w dolegliwościach, że mam problemy ze wzrokiem hihhi), mam teorię, że mi się miednica rozchodzi i kręgosłup wygina stąd te dodatkowe cm buhahahah
 
reklama
a ja klamie ludzi ze to tylko 2 miesiace hihih a mam prawie 3.
Wszyscy sie zachwycaja ze tak ladnie i szczuplo bla bla bla..... jasne jasne
ale wiecie- jak sto je przodem to faceci jeszcze mnie mierza....wystarczy ze sie boczkiem odwracam i kolesie szybko odwracaja wzrok. hihih czarne obcisle ciuszki to moj sekret :D
 
Do góry