reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

Ewa widac ze nerwy masz pod kontrole przeciez za niedlugo slub mamnadzieje ze nie zapomnisz i przyslesz zdjecia...ja do swojego podchodizlam z smiechem i nie wiem czy mi to na zdrowie wyszlo..?? ale coz nastepny bedzie inny!!! Ewie tego nie zycze wysztkiego naj-------- na nowszej drodze zycia..!!!! ;D ;D ;D
 
reklama
Górlanka-nie bądź świnia i się podziel z mniej obdarzonymi przez naturę koleżankami. Przeslij kilka cyckowych centymetrów na maila ;0
Mi cholera, wczoraj po prysznicem wypatrzylam, w nogi poszło!!! Skandal. A takie ładne były...z Kurpiowszczyzny :) A teraz jak słoniątko wyglądam....
 
A ja mam przerost cycuchow jak goralka. czuje sie jak mleczna krowka hihih i mam juz fotki tyle ze jestem na meza kompie i nie wiem jak je zedytowac bo ma appla. eh blondynka....
 
góralka powiedz a jak Ty zważyłaś cycuchy, rzuciłaś je na wagę ? ;D Mnie też sporo poszło w tej ciąży w biust i właśnie na te 9 kg na plus chciałabym wiedziec ile z tego to górne partie. Chociaż jak popatrze na siebie to narazie wszystko w normie cycki były małe to teraz są w sam raz, troszkę w uda i biodra , nawięcej chyba w brzuch. Tylko twarz jak była drobna taka jest nadal i szyja też nic nie przybrała ale z tego akurat jestem zadowolona że nie puchnę na twarzy.
 
Ja jestem przerażona tym co może stac się z moimi cycuszkami . Już przed ciążą wygladałam jak mleczarka ( nosiłam 75C , czasem D - w zalezności od producenta bielizny ) .
Oprócz coraz ciemniejszych brodawek , nie zauważyłam żadnych zmiam - mimo , że to już 28 tydzień ciąży , więc jak nagle zachce się im rosnać ( ojojoj ) ... mój kregosłup może tego nie wytrzymac :D
Na wadze też dużo nie przybrałam ( przypuszczam , że trafne będzie tu okreslenie JESZCZE ) - 28tc i 6,5 kg. na plusie - nio ale coś za coś :
nie jem słodyczy ( co bardzo boli ) : jak mam ochotke na coś słodkego biorę w łapkę bananka , jabłuszko lub suszoną śliwkę - i wiecie co ??? DZIAŁA ! Pewnie jest to kwestią silnej woli i wytrenowania organizmu - mój na szczęście dał się wyćwiczyć ;)
Białe pieczywko też staram się zastępować ciemnym pełnoziarnistym - hmm ... po pewnym czasie nawet zaczyna smakować .

 
Ja silna WOLE ZAMEKAM W PIWNICY ZEBY JEJ TROCHE PRZESZLO jak mi odmawia czekoladek..mniam uwazam ze jak dziecko chce czekolady to cos w tym jest na forum www.noworodek.pl jest artykul ze mamy ktore w ciazy jadly czekolade maja weselsze dzieci--co Wy na to? ::) ;D
 
reklama
Gufi-co do naszych ogromniastych nóg-grunt to dobra podstawa, nieprawdaż? ;)
Wszystkie "wielkocyckie"-zazdraszczam Wam! Czekam, jednak do porodu, może w okresie karmienia przybędzie?? :)
Anita-podziwiam silna wolę, jadnak....Lucyann-wierze, w co piszesz :) wpieprzam tyle czekolady, że moja Mała, chyba zosta nie klownem :)
POzdrawiam i biore sie za nauke języka:)
 
Do góry