reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

zgodzę sie co do tych czarnych ciuchów, bo sama na weselu byłam w czarnej obcisłej sukience i przodem i tyłem nie widać ciąży, dopiero jak bokiem stanełam to wszyscy zwracali uwagę, hihihi... ale zmyłka
 
reklama
Bylam dzis u gina.... juz 8,5 kilo. Czy ktos mi moze powiedziec ile jest srednia waga - to znaczy sredni przyrost wagi w ciazy? taki zdrowy?
 
chyba miedzy 12 a 14 kg powtarzam chyba bo to bardzo indywidualne ;) ;D
u mnie 12 kg na plusie straszne ile bedzie zrzucania po ciazy ;)
 
eeee nie tak tragicznie. Ewa ale zato dzidzia dostaje jedzonko i bedzie silna i zdrowa! a jak cycem pokarmisz to i spadnie szybko... to znaczy ja sie tak pocieszam. plus to 2 dzidzia wiec wiadomo ze odrobinke wiecej wagi niz przy pierwszej ciazy. oby do listopada :D
 
Ja przestałąm sie już denerwowac z wagą. Dziś znowu +1 na wadze, razem 13 kg. Nie będę sie teraz zadreczać i odchudzac. Potem bedziemy płąkać sobie w wirtualne rękawy i damy radę!!! PRzecież tyle nas, a w kupie raźniej!
 
dzieki monika za mile slowa az lepiej mi na duchu :)
wlasciwie czym sie przejmuje waga rzecz nabyta zawsze mozna zgubic te kilogramy ;D
ale faktycznie przybralam wiecej niz w ciazy z paula wtedy zakonczylo sie na 14 kg a teraz jakby wiecej mi przybiera sie na wadze ::)
 
w tamtym tygodniu miałam już 11 kg do przodu, nie jestem wysoka, więc teoretycznie przytyłam więcej niż powinnam, ale jakoś nie widzę tego "na sobie", musi co poszło w brzunio, nie zamierzam się teraz zamartwiać, a już szczególnie nadmiarem kilogramów, co tam te marne parę kilo, dobrze, ze nie przytyłyśmy 30 :)
 
a ja zlapalam dola giganta. wczoraj znajoma urodzila chlopczyka. moj moz pojechal do szpitala i byl z nimi 12h. akcja "przygotowanie przed naszym porodem" JA na poczatku bardzo sie ekscytowalam i dzwonilam i pytalam jak wszystko przebiega a potem zlapalam doline. raz ze bedzie bolalo, dwa ze trwa cholernie dlugo trzy - moja rodzina w kraju a ja tutaj.... duzo bym dala aby miec przy sobie mame w takiej chwili. juz zapowiedzialam mezowi ze nie zycze sobie zadnego zbiegowiska i 1000 przyjaciol na korytarzu- zrobimy to prywatnie i po cichu.... eh czemu to jeszcze caaaale 2,5 miesiaca?
 
ja mam 9,5 kg na plus - 33 tydzień ciąży - ale w kręgosłupie chrupie mi niemiłosiernie, odwiedziłam Was dziewczyny, bo od ostatniej wizyty mam większe szanse zostarnia mamą listopadową niż październikową :p. monikak_80 nie dołuj się! dasz sobie radę!!! ja jestem straszną panikarą, wiesz najważniejsze, że będzie przy Tobie twoja najukońsza osoba - mąż na pewno będzie Twoim wsparciem. Mnie pociesza fakt, że chociaż poród bardzo boli to podobno szybko się o tym bólu zapomina. Musimy myśleć pozytywnie :) Pozdrawiam wszystkie Listopadówki :D
 
reklama
Do góry