reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

ginowi chyba waga siadła, wykazała 11 kg na plusie, widziałam, ale nie wierzę, jak można przytyć w trzy tygodnie 4 kg i tego nie zauważyć ??????????
 
reklama
Przemyślałam sprawę i naprawdę wydaje mi się coś nie tak z tą moją wagą, nie poszło ani w obwód brzuszka ani w biodra, z pewnością mam mniej ruchu, ale dieta bez zmian. Do tej pory przybierałam odpowiednio po 1 - 1 - 0 - 2 - 2- 1 - i nagle 4. Co o tym myślicie?
 
Góralka, wyluzuj. Jeśli czujesz się dobrze, to nie ma z czego tragedii robić. Mi waga skacze jak oszalała. a to + 2 kg, a za 2 dni minus 2kg. Jakbym się miała tym przejmować, to chybabym osiwiała...tfu,tfu.
Tyjemy-to normalne. W różnym, czasem wariackim tempie. Już w którymś wątku pisałam, że my-Polki jesteśmy zbyt obeznane z tematem. Wiemy za dużo i niepotrzebnie się przejmujemy. Przyjmij za pewnik, że tak ma być i do przodu.
Ja np. nie mogę (czytaj nie chcę) powstrzymać się od jedzenia słodyczyt. Po każdym posiłku wpieprzam, (bo inaczej tego nazwać nie można): delicje, ptasie mleczko, chałwę, miśki gumowe i ...co sobie będę żałować??? Nie dość, że i tak grube jesteśmy to jeszcze sobie przyjemności odmawiać? ;)
 
Pola fajnie jest przejsc sie po ptasie mleczko co??
Goralka a myslisz ze ile twoja dzidzia juz wazy ja stawiam ze cos 1,7kg wiec o co ty sie przejmujesz tylko jeszce dwa miesiace w zasadzie na tycie wiec co miesciac 4 i bedzie ok???
 
gorlaka mozliwe niestety :) ja tez najwiecej przytylam na w 6-7 miesiacu. ale co tam - jakos to zrzucimy :D sama mam juz +14 kg, chociaz wcale sie nie objadam specjalnie ::)
 
Złote kobietki jesteście, dziękuję za te wszystkie dobre słowa, uspokoiły mnie, choć muszę przyznać, że nie obawiałam się o moje wymiary, a raczej o jakie choróbsko typu stan przedrzucawkowy, bo mam kilka symptomów, a gin mi nie bada ani cukru ani białka w moczu. Dla ostatecznej pewności sama sobie zlecę te badania i będzie po krzyku.
 
Góralka, badanie ogólne moczu wystarczy, żeby określić czy z białkiem ok.

Ja z kolei zastanawiam się co się ze mną dzieje, bo jak do tej pory 18kg na +, ale za to od 4,5 tyg waga stoi.. teraz to w ogóle pewnie spadnie, bo złapałam jakieś chorubsko, które atakuje mi żołądek..

 
reklama
przytyc niestety trzeba w ciazy wiecie tkanaka odklada sie do karmienia dzidzi ale po porodach szybko nam spadnie (tak sie pocieszam) teraz podobno jest okres w ktorym przyrost masy jes najwiekszy no i do swoich wag dodajcie dzidzie wody plodowe rosnaca macice lozysko powiekszajace sie piersi co w rezultacie daje niewielki przyrost waszej wagi wlasnej ;) ;) grunt to poprawianie sobie humoru :D
 
Do góry