reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga

reklama
mnie zmuszą do wejscia na wage w poniedzialek na wizycie u ginki...ale jakos sie tym nie przejmuje, ze bedzie duzo wiecej pewnie hihihi teraz to mi w gloiwe tylko jak ja przezyje porod? i jak ja sobie poradzie z dzieciątkiem na poczatku? toz ja zielona!!!!!!!!!
 
Ja po świętach mam już 9 na plusie , a mały wg USG z przed tygodnia waży 3001 gram , teraz nie za bardzo mam ochotę cokolwiek jeść przez niemiłośierną zgagę i odbijania , dziś pani w aptece poleciła mi len właśnie go zaparzyłam , jest ochydny ale może zadziała bo nic innego mi już nie pomaga!!
 
reklama
Ja po świętach mam już 9 na plusie
Już 9 na plusie? Kobieto, nie bluźnij! Ja przez pierwszy trymestr nic nie przytyłam, a mimo to dzisiaj u lekarza wyszło mi, że na plusie mam 18kg. To ja mogę powiedzieć "już" :-D Ty się ciesz, 9kg to jest poniżej ciążowej normy!

A co do dzidzi to zobaczymy, na USG idę we wtorek... Ale pewnie jest duża, bo i brzuch mam już spory, i w 30 tygodniu Młoda była dużo cięższa, niż statystyka przewiduje.
 
Do góry