reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga

reklama
dzisiaj ze zdziwieniem zauważyłam że wcale nie przytyłam ostatnio...czyli od dwóch tygodni mniej więcej ten sam rezultat..no ale dziecko jest za każdym razem większe, pewnie mnie objada:-D
 
Ja po ostatniej wizycie (już ostatniej ostatniej) stanęłam na 96,5 kg czyli 22,5 na plusie. Tak tak.... No a w pasie całe 1,2 m. Teraz już się ważyć nie muszę, bo następnym razem mam już skierowanie do szpitala jeśli sama z siebie nie urodzę...
 
mi kilogramów nie przybywa wogóle , a w brzuchu przybywa centymetrów i dzidzia rosnie...pasozyt mały ;-)
 
reklama
Do góry