reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga

Dziewczyny nie wiem jak to mozliwe, ale dzisiaj osiagelam wage sprzed ciazy. Leci w doł ekspresowo. Brzuszka tez juz prawie nie ma, jeszcze tylko skora jest troche rozciagnieta.
 
reklama
Dziewczyny nie wiem jak to mozliwe, ale dzisiaj osiagelam wage sprzed ciazy. Leci w doł ekspresowo. Brzuszka tez juz prawie nie ma, jeszcze tylko skora jest troche rozciagnieta.

No pięknie, nic tylko gratulować szybkiego powrotu do sylwetki sprzed ciąży :) pewnie od razu samopoczucie lepsze :-)
No a dla mnie pociecha że może nie bedzie tak trudno zrzucić tych prawie 20kg :tak:
 
Tak tylko ze ja te wasze 20 to mialam w nadmiarze przed ciażą :-D Teraz mam nadzieje i te kg szybko zrzucic. Maly pomaga jak moze- ciagnie i ciagnie ;-)
 
Ja już 13 na minusie, oby tak dalej:-), do wagi z przed ciąży zostało mi do zrzucenia 15kg. Brzuszek też z dnia na dzień coraz mniejszy, jeszcze tylko walka z rozstępami pozostała. Opuchlizna z nóg, też, wreszcie, schodzi.
 
Ja dzisiaj dobiłam do 61 kg mam równo10 na plusie , lekarz od miesiąca mi słuszył głowe że do tych 10 musze przytyć no i się udało :-) nie wiedziałam że kiedyś będę się cieszyć z faktu tycia a tu proszę .... ciekawe jak szybko to zgubie po ciąży ponoć kobiety , które mniej tyją w czasie ciąży też wolniej to zrzucają , zobaczymy!?
 
Ja dzisiaj dobiłam do 61 kg mam równo10 na plusie , lekarz od miesiąca mi słuszył głowe że do tych 10 musze przytyć no i się udało :-) nie wiedziałam że kiedyś będę się cieszyć z faktu tycia a tu proszę .... ciekawe jak szybko to zgubie po ciąży ponoć kobiety , które mniej tyją w czasie ciąży też wolniej to zrzucają , zobaczymy!?
na pewno bardzo szybko bo weź pod uwagę że w ciąży przybywa kilogramow ale również z uwagi na to, że zwiększa się objętość krwi, więcej wody, dziecko waży, więc to nie jest powiedziane, że będziesz miała coś do zrzucania :-)
 
reklama
Zastanawiam się jaki wpływ na utratę kilogramów ma sposób rozwiązania ciąży:confused: Czy po porodzie naturalnym szybciej się wraca do swojej wagi niż po cc???
 
Do góry