reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

5 dob po porodzie a ja nie mialam okazji sprawdzic wagi :-)Nie mam pojecia ile waze i jakos mi to nawet odpowiada, chyba za bardzo sie boje ze sie zawiode.
 
reklama
Mamuśki idziecie jak burza z tą wagą w dół :tak::-):tak:!!! Super!
Ja też już bym chciała odejmować, a tu jeszcze cały czas waga rośnie...:sad: Mam tylko nadzieję, że już niedługo...:confused:
 
Mi ubywa-Zuzi przybywa jest coraz cięższa i chyba 4kg już waży i prawidłowo!:-)Teraz ważę 65 to jeszcze -2 i luzik może zostac.A flaczek mam mniejszy niż przed porodem,ale to pewnie przez regularne i zdrowsze odżywianie no i piwa przez ten cały czas się nie piło:-D,a do fajek mnie wogóle nie ciągnie,zapomniałam już,że wogóle palilam.
 
Dziewczyny, ale ja wam zazdroszczę tej utraty wagi. Ja wczoraj byłam u gina i przez 2 tyg przytyłam 3 kg. Lekarz stwierdził że to woda i dał mi tabletki.
 
A u mnie na minusie 17kg :-):-):-) i jeszcze z 5 by się przydało to powrócę do swojej wagi sprzed ciąży. Jak na razie ładnie idzie:tak:. No i poczekam do końca połogu jak się skóra na brzuszku nie napręży sama to pomogę jej ćwiczeniami (brzuszkami;-)). Póki co nie chcę się za bardzo przesilać:sorry2:.
 
Monika nie przejmuj się, mój organizm tyle wody zatrzymał przed porodem, że w niecały tydzień wskoczyło mi prawie 2,5 kg. A jak już wychodziłam ze szpitala to zostawiłam tam prawie 14kg:tak:.
 
reklama
Do góry