reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

ja dzisiaj idę do gina, to się rano zważyłam i mam +12. To od ostatniej wizyty -2 kg. Trochę mnie ta choroba wymęczyła i to widać.
 
reklama
A ja od wtorku za nakazem Ginki ważę się codziennie (na czczo) i wczoraj było 11,8 + a dziś 12,5+ :wściekła/y: a nawet kolacji wczoraj nie jadłam :angry::wściekła/y::angry::crazy:
 
Weronika- oprócz tego samego terminu porodu 14.03 i tego ,że czekamy obie na córki jest jeszcze coś:-)
Ja mam też już około 12 kg na plusie:tak:. Ale co tam ,potem będę z tym walczyła;-).
 
Ja się tam szczególnie wagą nie martwie, tylko jak zobaczyłam prawie kg przez dzień!?!?! tym bardziej że dużo nie jadłam, SZOK :szok::angry:
 
Mi na początku stycznia przybyło 2 kg w tydzień:szok:. Potem znowu spadło, a w sumie jak policzyłam to przez cały miesiąc przybyło 2 kg.
Więc sama widzisz, raz do przodu raz do tyłu ,więcej płynów w organiźmie itp, wszystko ma wpływ:tak:
 
Dzięki ninja...,w sunie to najwięcej przytyłam teraz w 8mym m-cu..Myslę że do końca mogę jeszcze z kilo nadrobic...ale ..ważne ze dzidzia ok.,wód płodowych tyle ile trzeba..więc git!
 
Ewa33-no to super waga!
h050.gif
 
reklama
Do góry