reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

reklama
Moja waga dalej w miejscu :-( 56-57kg.

Ale brzuszek mi troszkę urósł. Dziewczyny ile macie cm w najszerszym miejscu? Ja mam 87cm teraz.
 
Moja waga dalej w miejscu :-( 56-57kg.

Ale brzuszek mi troszkę urósł. Dziewczyny ile macie cm w najszerszym miejscu? Ja mam 87cm teraz.


Ja też mam 87cm z rana :) wieczorem 92 :p

Kingusia nie martw się, że masz mały brzuszek.. ja przy Zuzi tez miałam malutki, niektórzy nie wiedzieli, że w ciąży byłam, a Zuzia urodziła się w terminie z wagą 3690 :tak:

za to nie było mi ciężko:-D
 
Ja sie we wtorek dowiem ile mam na + to się "pochwalę" ;-)

dmuchawiec ja mam podobne odczucia... Z początku długo nie moglam się doczekać na namiastke ciążowego brzuszka a teraz leci do przodu jak wściekły!! W sumie przy synku miałam podobnie tylko na tym etapie mam brzuszek troszkę większy niż z nim... A o rozstepach nie chcę myśleć nawet, pozostaje mi wiara ze i tym razem się nie pojawią...
 
Ja w najszerszym miejscu w brzucholu mam dziś niecałe 90cm, przed ciążą nie mierzyłam brzucha w tym miejscu. Przed ciążą w talii miałam 64, teraz 76 :) Na plusie 6kg.
 
reklama
Kingusia- ja jestem niecałe 2 kg na +, obw brzucha 83-84 jak zjem i dodatkowo jestem niska 160 (więc mam trochę mniej miejsca w brzuchu), choć wydaje mi się ze brzuch mam ogromny, może zamieszczę dzis fotkę, waga właściwie nie ma tek dużego znaczenia bo są kobiety które nie jedzą bardzo dużo tyja i po 30 kg ich organizm wszystko magazynuje a są i takie (jak moja kuzynka, też niewysoka) jadła trochę więcej, przytyło 8 kg, dziecko nie takie małe bo 3360g, o ciąży dowiedzieliśmy sie w 6 mc. bo nic nie było widać.
 
Do góry