reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

DzikaBez ja też mam 160cm i na razie na plusie 0,6kg, ale coś mi się wydaje, że niebawem zacznę przybierać.. a dobrze mi z małym brzuszkiem-niektórzy mówią, że widać już że to ciążowy, a niektórzy że wygląda, jak po solidnym obiedzie u teściowej :-D
 
reklama
NikaMD w takim tempie to jak bede w tym tygodniu co ty teraz to też mogę byc już 6 kg na plusie tym bardziej ze od 3 dni nie moge sie najesc czy znacie jakiś sposób by sie pochamować lub zapchac??
 
leir ja jak mam "głoda" to jem owsiankę, kasze manną, jakoś co dwa, moze trzy dni. Duża ilość błonnika skutecznie hamuje apetyt na dobre kilka godzin, nie są to puste kalorie, no i pomaga na trawienie, dzięki temu nie mam problemów w kibelku ;)

My dziś zaczynamy 24 tydzień, od tygodnia wciąż mamy +6kg, ale brzusio i mała rosną:)
 
reklama
Ja na dziś dzień mam 74,8 kg (czyli prawie 3 kg w ciągu miesiąca przybyło) i 104 cm w brzuszku. Jeszcze trochę i będe szersza niż dłuższa :szok:
 
Do góry