reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

26tc i 4 dni
waga:72kg (4kg na +)
wzrost 164
:) nie jest źle, w 1 ciąży miałam już 8kg na +

mama2013 ja też startowałam z nadwagi jedziemy tak samo z tymi 4kg na + :)
 
reklama
a mi się dzisiaj waga zepsuła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

rano wstałam, chciałam wejść, staję a tu nic. Spróbuję jutro dokupić baterię

A tak z drugiej strony, to za dwa dni mam wizytę, więc się dowiem, ile mi przybyło... aż się boję
 
Ja się pomierzyłam. Rano brzuch ma 100cm, wieczorem 104!!!!!!!! :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Waga... 3,5kg do przodu było do wczoraj. Dziś rano o pół kilo więcej, chociaż staram się nie jeść słodyczy. Nie rozumiem... :no:
 
Uff, nie jestem sama- ja też w przeciągu ostatniego tygodnia przytyłam 1kilogram :szok:, ale teraz skoro mam trzymać dietę, to mam nadzieję, że trochę z tyciem przystopuję
 
Dziewczyny ja też kg więcej w przeciągu tygodnia.

ANILEK - ja w ogóle nie jem słodyczy, a mam już tyle kg na plusie. Jak już mam ciśnienie na słodkie to zjadam sporą pomarańczę, a od soboty koktajl truskawkowy. Co prawda słodzony, ale na chudym mleku z dodatkiem kefiru, bądź maślanki, więc teoretycznie mało kaloryczny.

Dzisiaj po porannym prysznicu stałam przed lustrem w łazience i stwierdziłam, że pierwszy raz mam chyba takie masywne ramiona i dekolt. Zawsze byłam bardzo koścista powyżej pasa, a teraz masakra.
Ale to ciało jest takie inne, jakby wodne, nie wiem czy już teraz mogą się zatrzymywać takie ilości wody w organiźmie czy nie, ale wygląda mi to na wodę.
Podobnie z twarzą :crazy:. Okrąglutka na twarzy jestem niesamowicie :-).
 
reklama
A mi w trzecim trymestrze w końcu apetyt przystopowal :) waga już tez tak nie galopouje. Mam około 11kg na plusie i 95cm w obwodzie :) cieszę sie bo już zaczynalam sie czuć średnio..
 
Do góry