reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

Natis to przyspieszyłaś kochana widać Twój organizm tak reaguje na ciąże że gromadzi zapasy mimo że się nie objadasz że nawet na szpitalnym jedzeniu przytyłaś ja odwrotnie tydzień w szpitalu i waga w dół 2 kilo !!! chyba mi by się przydał taki szpitalny pobyt z 2tyg to zrzuciłabym już teraz zbędne kilogramy :cool2:(żart oczywiście nawet wizja odchudzająca mnie nie przekona do szpitala :-p) moja dzisiejsza waga 75 kg czyli też już 15 kg na plus więc jestem zaraz za Wami :zawstydzona/y::shocked2: ciekawe na ilu się skończy :eek:
 
reklama
Ja startowałam z 77kg... Teraz mam 80,5. Czyli w sumie 3,5 kg do przodu tylko, ale waga wyjściowa: proszę Was-mały konik.:eek: ;-)W poprzednich ciążach tyłam po przeszło 20kg... Tyle, że na starcie miałam 55kg, w drugiej ciąży 63. Teraz powiedziałam sobie, że nie mogę przytyć tyle, bo do setki dobiję. :szok:;-);-);-)
 
Ja też już mam 75kg czyli +15kg od wagi wyjsciowej przy wzroście 166cm. Buźkę mam okrągłą:szok: no i tyłek i uda mi urosły,ale ja non stop głodna jestem:-:)zawstydzona/y:
we wtorek pierwsza lekcja w szkole rodzenia:-):-)może pokażą jak ćwiczyć to pogimnastykuje sie w domu i coś spalę:-)
 
Natis, ja też myślę, że to kwestia leków, a może dodatkowo organizm gromadzi wodę? Jak już urodzisz, to pewnie wszystko ładnie zejdzie :happy:

Ja nadal 4kg na plusie, ale startowałam z nadwagi :sorry:
 
No i u mnie się zaczęło - 1kg w ciągu tygodnia. Na ostatniej wizycie 2 tyg temu miałam 59,7kg a teraz mam 62kg. Mam nadzieję, że nie będzie ciągle tak 1tydz=1kg, bo mi trochę tych tygodni zostało :szok:
Póki co 4,5kg na plus
 
Natis nie masz sie czym martwić. W Twoim przypadku to woda i leki. Po urodzeniu od razu wrócisz do formy. Jestem tego pewna.
 
reklama
26 tydzień,
103 cm w brzuszku
10,5 kg na plusie

Startowałam od 60 kg przy 170 wzrostu

w poprzedniej ciąży, 10 kg na plusie mialam w 29 tygodniu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry