reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

U mnie woda znów się zatrzymuje w organiźmie... mam to samo co przy Michasiu... tylko wtedy później się to zaczęło.... już od miesiąca nie noszę obrączki, bo nie byłabym w stanie jej zdjąć....mam lekko opuchnięte palce i nogi....:no:
Aż się martwię.... gin kazał mi jeść dużo pietruszki bo działa moczopędnie....niby jem ale nic to nie daje, widać mój organizm tak reaguje na ciąże.....
Jak tak dalej pójdzie to za miesiąc nie będę w stanie butów założyć....już teraz wydają mi się ciasne....
 
reklama
Moja waga rano wskazała 71,8 czyli +7,1kg. Ostatnio tyję średnio 100g dziennie :szok: do końca zostało 72dni... teoretycznie 7,2kg :D czyli łącznie było by 14,3 co by mnie satysfakcjonowało hehe. Ale sobie wyliczyłam :D
 
Nika ja mam tak zatrzymana wodę że kostek u nóg już nie mam bo mi się ''zlewają '' z łydkami buty zimowe juz dawno schowałam bo mi ie wchodziły a obrączki nie noszę od 5 miesiąca ciąży teraz mam palce jak balony :szok: i chyba nie ma na to rady moje siostry tez tak samo puchły w w ciąży ale po porodzie szybko spadają kg jeśli to woda więc pocieszam się że 50%tego co przytyłam to woda i ze mnie szybko ''wyleci ''
 
U mnie na szczęście woda się nie zbiera, nie puchnę. Obrączkę nadal noszę i zdejmować pewnie nie będzie trzeba. Z Julcią też tak było więc to chyba od predyspozycji zalezy.
U mnie 7kg na plus :)
 
reklama
Do góry