reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

Smile4u doskonale Cię rozumiem. Mam takie samo sanie jak ty.
Do tej pory udawało mi się z tym walczyć ale widzę, że ciągnie mnie coraz bardziej.
25/1 tc start 68,9 kg a dziś rano 71 kg.

http://www.**********/JustynaS,suwaczek.png
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży startowałam z wagi 49kg, a teraz z 57,5kg.. więc nie udało mi się zrzucić wszystkiego przez ponad 7 lat :baffled: Ale jakbym teraz znów została z 8kg na plusie to byłaby już masakra więc po prostu trzeba się będzie wziąć za siebie-będzie lato, będą spacerki i duużo ruchu :-) Damy radę wspierając się nawzajem :-)
Teraz mam równe 60kg...
 
Ja nie wiem, chyba bym musiala nic nie jesć zeby tyc w prawidłowym tempie 2kg na miesiąc...:no::no::no:
Niestety mam już 10 kg na plus i jestem trochę tym załamana.....
20 kg to przekroczę na 100%:no::-(
Patrzec na siebie nie mogę ..... 70 kg na wadze...... buuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Mam taki apetyt, że masakra, ciężko to opanować, co 2 h mam ssanie jak:szok: próbuje się oszukiwać jabłkami, jakimiś joguratmi, ale jak widać po wadze, ***** to daje....
 
Tak w temacie wagowym..Dziewczyny macie jakiś dobry sposób na zaparcia? bo ja już nie mam pomysłów.
Ani kawa,ani maślanka,activia,błonnik,herbatka rooibos,jabłka,suszone śliwki,surowe pieczarki,przegotowana woda ..i NIIIIIIIIC od piątku :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Co rano przygotuj sobie pol szklanki otrebow przennych + dodaj 4 suszone sliwki pokrojone w kawalki i zalej do pelna wrzatkiem. Odczekaj az troche przystygnie i zgestnieje.
Takie cos zjadaj na czczo, dopiero potem wlasciwe sniadanie.

Zadziala gwarantuje Ci.
 
Tak w temacie wagowym..Dziewczyny macie jakiś dobry sposób na zaparcia? bo ja już nie mam pomysłów.
Ani kawa,ani maślanka,activia,błonnik,herbatka rooibos,jabłka,suszone śliwki,surowe pieczarki,przegotowana woda ..i NIIIIIIIIC od piątku :zawstydzona/y:

Nayaa, spróbuj kiwi - ze dwa na raz zjeść. Mnie pomaga jeśli już coś się dzieje, choć ostatnio nie mogę nażekać. Nawet na Aro działa, więc coś w tym musi być...
 
ja mam na wadze rowne 50kg. Czyli 4kg na plusie wiecej od wagi sprzed ciazy a 7 jesli liczyc najnizsza wage w ciazy. Brzuch mi strasznie rosnie ostatnio, bylo to do przewidzenia, z Adasiem miałam tak samo, dłuuugo miałam nadzieje na małą kulkę a potem bach i wywaliło w szybkim tempie brzuchola. Czuje sie okropnie po jedzeniu bo brzuch juz wysoko sięga i coraz mniej miejsca na żołądek a mimo to apetyt mam wiec mam nieprzyjemne uczucie rozpierania cały czas. A ogólnie standardowo jakiś kryzys trzeciego trymestru... ciężko, duszno, nieporadnie.
 
reklama
A próbowałyście syrop Lactulozum? Można go brać w ciąży i podawać małym dzieciom. No i oczywiście jak nic nie pomaga to proponuję czopek. Moja pani dr powiedziała że lepsze to niż wzdęcia bo wtedy i nam i maluszkom nie jest przyjemnie.


http://www.**********/JustynaS,suwaczek.png
 
Do góry