reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

A moim zdaniem najważniejsze jest zdrówko naszych malutkich słoneczek i czy przytyjemy po 5, 10 czy 30kg jest bez znaczenia. Ja w ciązy z Julią musiałam się zmuszać do jedzenia. Ciągle musiał ktoś przy mnie być i mi pod nos podstawiac bo ja mogłam wogóle nie jeść. Zero głodu a wręcz przeciwnie odruch wymiotny na sam jego widok. Przytyłam tylko 7kg. Ale w tej ciąży jest inaczej. Jem dużo, niczego sobie nie odmawiam i mam gdzieś czy przytyje 5 czy 20kg. Najważniejsze, żeby mój synek urodził się zdrowy a wagą będę się martwić po porodzie albo i nie będę. Dlatego wiśnia pohamuj się bo naprawdę przegięłaś.
 
reklama
WIŚNIA - zanim zaczniesz mnie obrażać to proponuję naukę czytania ze zrozumieniem, bo bardzo łatwo wychodzi Ci przekręcanie cudzych słów wg własnego uznania.
Nie zamierzam się wdawać w dalszą dyskuję z Tobą, jednak zazdroszczę Ci, że masz tak bezproblemową, bezobjawową ciążę, która umożliwia Ci takie dbanie o siebie, kontrolowanie wagi, regularne ćwiczenia, itd.
Nie to co ja - leżąc brzuchem do góry... hmmm... a od m-ca już nawet do góry nie mogę, bo skurcze... teraz już tylko na boku...;-)
 
Wiśnia...a co powiesz mi? niedoczynność tarczycy, jedna nerka, leżenie od 10 tygodnia, 21 tabletek dziennie, w tym większość powodująca zaparcia. też mam tyć lub nie książkowo? nie zapominaj, że każdy przypadek jest indywidualny, a Ty nie masz o naszych zielonego pojęcia.
 
dziewczyny :)
nie dajmy sie sprowokować i denerwować w tym cudownym stanie jakim jest nasza ciąża
a jezeli ktos uwaza sie za lepszego bo malo przytył to jest porażka
tak samo jak uwazaja kobiety ktore urodzily naturalnie sie za lepsze od tych po cesarkach... porażka i nie dowartościowanie wychodzi
 
zgadzam się z leir w 100% sama bym lepiej tego nie ujęła :tak:nie dajmy sie sprowokować :-p to nasze ciało i nasza sprawa ile przytyjemy i nikomu nic do tego :tak:
ja po szpitalu 1,5 kilo mniej chociaż jeden plus z tego pobytu :-p szpitalne jedzenie masakra (w środę popielcową były ziemniaki ze śledziem polanym śmietaną fuuuj na na sam widok było mi niedobrze :zawstydzona/y:) mąż mi przynosił różne smakołyki ale wszystko mu oddawałam jakoś ten szpital odebrał mi cały apetyt :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
24tc zaczynam z wagą 72,2kg przy wzroście 165cm. start był od 71 kg, później schudłam do 68kg.
od wag startowej przybyło 1,2 kg a w rzeczywistości 4,2kg :)
 
reklama
Ja mam +2kg a już czuję się jak słoń :-(

Wyciągnęłam już ciążowe spodnie, żeby nie uciskać Tymka. Nie jem jakoś dużo, ale z ruchem gorzej. Znów mnie złapało jakieś przeziębienie, więc spacery i basen odpadają :-( Już mam dość tej zimy
 
Do góry