reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

reklama
Ja jak zawszenw ciazy mam juz gigantyczny brzuszek:-) Wzrost 176, waga startowa a dokladnie z 8 tygodnia to 63 a dzisiejsza 72!!!!! Wszedzie jestem taka sama tylko brzuch mam i cyce:-) Obwod brzuszka to 99.
 
u mnie waga zaczela isc regularnie w gore, co jakis czas jest troszke wiecej, w tej chwili prawie 49, waga zero to 46 a najnizsza w ciazy to 43 wiec od wagi zero przytylam 3 kilo ale jesli liczyc to ze przeciez schudlam w pierwszym trymestrze to nadrobilam przybytkiem 6kilo. Nie jest zle.
 
U mnie ostatnio wskazała 63.2 ale ze 4 dni na "tronie" nie siedziałam..
Postanowiłam się trochę wziąć za siebie , żeby trochę kości rozruszać (do wiosny jeszcze trochę więc rower się kurzy i czeka na naprawę),w domu mnie deprecha bierze a i ostatnio chodzę rozdrażniona i...zapisuję się na jogę dla ciężarnych :-) zobaczymy co to za czary się tam dzieją :-p
 
Ja ze sportów uprawiam głownie leżenie z poduszką pod pupą, żeby szyjki nie obciążać, 2cm szyjka w 22 tygodniu to zdecydowanie za mało :( jak tak będę leżeć to waga nabierze jeszcze większego tempa :cool2: Ale co tam waga, zrzuci się byle by wytrzymać chociaż do 34 tygodnia....
 
Ja z tych okrągłych... :zawstydzona/y:160cm, waga na początku ciąży 77kg, teraz 1,5 kg do przodu o ile nie więcej, bo ważę się co tydzień w sobotę rano. W poprzednich przytyłam po przeszło 20kg, ale startowałam z niższą wagą...
 
reklama
Do góry