reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

JAK JUZ PISAŁAM Waga wyjściowa 56,5 kg/173cm
10 tydz +5,5 kg
13 tydz +0,5 kg czyli 6kg w pierwszym trymesterze
16 tydz +7 kg (masakra trochę duzo jak na 3 tygodnie) = 69 kg ;-) tyle jeszcze nigdy nie ważyłam heh, 60kg nie udało mi sie jeszcze przekroczyć, kiedys musi bys ten pierwszy raz:tak:, ale wczoraj u rodziców się wazyłam i 2 kilogramy spadłam od ostatniej wizyty, a nie będę się przejmować, ciąza to uroczy czas... po ciąży będę się martwić:tak:i odchudzać:-)
Też słyszałam, że słodkie to dziewczynka i lubie słodkie, lody, jagodzianki, paczki mniam:-p więc może będzie dziewczynka:-)
 
reklama
dziewczyny ja mam na + 16kg!!!!!!!!!! a brzucha dalj zbytnio nie widac, niestety mam tendencje do tycia:( i trudno wage utrzymac w miejscu.

Blondi na kiedy masz termin porodu? bo ogladam nasze suwaczki, niby ten sam tydzien ciazy( tzn, ja OM mam 19t5d) a inny czas do porodu
 
Ostatnia edycja:
klaudoos widzę, że już trochę Ci się przytyło,ale faktycznie jak ktoś ma tendencje. Ja też mam tendencje do tycia (niestety - w ciągu roku od ślubu przytyłam 10 kg !!!!) ale póki co ważę 70 tak jak ważyłam :-) z tym że u mnie jeszcze brzucha nie widać.
 
A ja mam 6,5 kg na plusie od początku ciąży :) Z Wiki przytyłam 30 kg. zaczynałam z wagą 50 kg a w dniu porodu miałam 80 kg. Po roku wazyłam już 53 kg :) Teraz zaczynałam z wagą 61,5 :) Przytyło mi się troszkę :) a teraz mam już 68 kg :( MASAKRA. Mam nadzieję, że nie będzie na plusie 30 jak z Wiki
 
Jak ja byłam w 16tc ważona to wsumie od poczatku tylko mam 1,5 kg na plusie:szok: A wyglądam na znacznie wiecej bo i brzuchal mam duży... no niewiem jak to możliwe:eek::laugh2:
 
ariska ale fajnie:) Mnie by te plus 3 ucieszyły:)

Mój mąż ostatnio stwierdził, że zbyt mało przytyłam i co to ma byc jak wkońcu w ciązy jestem hihi
 
joasiab- a tylas jakos systematycznie czy pod koniec ciazy? no ja jestem podlamana troszke ze juz tyle przybylo, ale co tam, w ciagu 2 lat ostatnio jak mnie stymulowali by zajsc przybylo mnie jeszcze raz czyli 70kg. mam nadzieje ze nie przekrocze 30kg, teraz sie pilnuje choc co tu sie mozna pilnowac. w pierwszych 2 tyg ciazy od razu przytylam 8kg!!!
 
klaudoos ja w zasadzie od początku tyłam. Miałam zagrożona ciążę, cały czas leżałam. miałam okropne kłopoty z nerkami i byłam strasznie popuchnięta. 4 dni po porodzie miałam już 20 kg mniej.
 
reklama
Do góry