reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

to sie wcale niesprawdza znam duzo przypadkow gdzie dziewczyny zajadaly sie kwasnym a mialy dziewczynki mnie bardzo smakoja cytrynowe rzeczy wiec zobaczymy ale z corcia jadlam wszystko co popadnie

prosze to sa 2 rozpiskijaki tydzien jaki miesiac na 2 sposoby liczone :-)

0 - 4,5 pierwszy miesiąc
4,5 - 9 drugi
9 - 13,5 trzeci
13,5 - 18 czwarty
18 - 22,5 piąty
22,5 - 27 szosty
27 - 31,5 siodmy
31,5 - 36 ósmy
36 - 40 dziewiąty



1-4 tydz.-I miesiąc
5-8 tydz.-II
9-13 tydz.-III
14-17 tydz.-IV
18-22 tydz.-V
23-27 tydz.-VI
28-31 tydz.-VII
32-35 tydz.-VIII
36-40 tydz.-IX

Dzięki
jestem już w 2 trymestrze :-D
 
reklama
Dzis u gina sie wazylam i waga pokazala 52kg. Na ostatniej wizycie 21 czerwca bylo 50kg. W sumie od poczatku ciazy narazie +3kg ale czuje jakby bylo wiecej. W poprzedniej ciazy przytylam 17kg- mam nadzieje ze teraz bedzie jakims cudem mniej.
 
Dzis u gina sie wazylam i waga pokazala 52kg. Na ostatniej wizycie 21 czerwca bylo 50kg. W sumie od poczatku ciazy narazie +3kg ale czuje jakby bylo wiecej. W poprzedniej ciazy przytylam 17kg- mam nadzieje ze teraz bedzie jakims cudem mniej.

chudzina z Ciebie :-D

To ile Ty masz wzrostu??
 
z tymi zachciewajkami to roznie bywa, moja przyszla bratowa jak byla w ciazy to zajadala sie slodyczami i urodzila chlopca. ja z reguly nie moglam patrzec na slodkie ale zajadalam sie owocami zamiast slodyczy i w sumie przytulam 13 kilo.
 
o i mi się przyda ... matko niedługo zaczynam 5 miesiąc ale ten czas leci
no ja w niedziele zaczynam 5 miesiac ale fajnie a jeszcze 2 tygodnie i bedzie polowa ciazy 20 tygodni :-) a potem juz szybciej zleci :-) mi napewno szybciej zleci bo jak jest przedszkole to mi dni szybciej leca i sa bardziej zorganizowane :-)
 
po czwartkowej wizycie 1,5kg w dół

mam powtórkę z poprzedniej ciąży do końca 5 miesiąca chudłam a później raz dwa kg popędziły do przodu ... a jadłam tak samo ....

z tym kwaśnym nie do końca się zgodzę ;) z Gabi jadłam cytryny na kilogramy od słodkiego mnie odrzucało i co ?? dziewczynka ;)

a teraz mam ochote raz na słodkie, raz na słone raz na kwaśne ... i bądz tu mądry :-)

żabka najbardziej mi się dłużył ostatni miesiąc ciąży było strasznie gorąco a mała mi się tak rozpychała w brzuchu ze chciałam już jak najszybciej rodzić :)
 
Ostatnia edycja:
ja dzisiaj z ciekawosci sie zwazylam bo ostatnio dzidzia daje w kosc i wymiotuje no i 1 kilo mniej od wtorku :-( i juz 74 na wadze
 
reklama
Claudia4you- Chudzina ;-D moze i jestem ale od pasa w gore a tylek to ja mam kobiecy hihi. Mam 161cm wzrostu. W poprzedniej ciazy zaczynalam z waga 53kg i skonczylo sie na 70kg z czego 8kg udalo mi sie zrzucic dieta dopiero po pol roku od porodu. Teraz mam nadzieje ze na 65kg sie skonczy.
 
Do góry