reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

;-)a już myślałam że jestem samotna w tej kwestii :-D

ja od początku ciąży mam + 9kg

dziewczyny przejmować to się będziemy później:tak: teraz najważniejsze żeby fasolkom było dobrze :-)
 
reklama
Ja tez tak myśle batoniku:tak::tak: Wkońcu w ciązy jesteśmy więc co ma być na tej wadze to będzie, a potem sie bedziemy zastanawiały jak to stracić...a puki co to można pokozystać z tego przywileju jedzenia tego co sie chce i kiedy hihi Damy rade;-)
 
Ja jak narazie nic nie przytyłam tzn. raz schudłam 2 kg potem je odzyskałam więc waga w miejscu stoi.Ale mam wielką nadzieje że nie utyję tyle co w 1 ciąży(27kg) bo to porażka,dlatego też staram się uważać na to co jem choć czasami zachcianki biorą góre nad rozsądkiem :-p Ja i tak mam sporo kochanego ciałka po 1 ciąży więc muszę się teraz pilnować.
_______________________________________________________________________


 
Dzisiaj wlazłam na wagę i...nie przytyłam ani grama. Nawet zaczełam zauważać że wszystko z ramion i pośladków wlazło mi w brzuch. Ale jak się je tylko winogrona i morele... nadal mam wstręt do jedzenia. Maluszkowi nic nie brakuje - rośnie prawidłowo i ma siłę całą noc się wiercić więc wszystko chyba jest OK
 
HEJ czytając wasze wypowiedzi to ja jestem strasznie do tyłu!
waga wyjściowa 73
do 9 tygodnia miałam minus 4
w 10 tygodniu +1
do 12 minus 0,5
do 16 +0,5
 
key spoko wszystko przed Tobą ;-) ja też stoje w miejscu ani grama do góry,ale chyba lada chwila się zacznie.

A widzę, że skoro ciąża zagrożona to się tyle, bo tak naprawdę się leży i mniej rusza...to zrozumiałe. Spoko dziewczyny dzidzia jak sie urodzi to odrazu wszystko z nas ściągnie...mam przynajmniej taką nadzieję. mam mnóstwo koleżanek które po ciąży w ciągu m-ca osiągały swoją wagę a ogólnie teraz ważą mniej niż przed ciążą. JEST DLA NAS NADZIEJA ;-)
 
Ja przy Ance przytyłam 10 kg a po porodzie zrzuciłam 10 - potem jeszcze poszło w dół, tak że gdy mała miała pół roku warzyłam tyle co mokry śledź. Ale co się dziwić - karmiłam piersią, jadłam gotowanego kurczaka marchewkę i nic tłustego. Moja szwagierka nie chciała karmić - bo się jej wygodnie chciało papierosy, piwko i na kebaby ciągło to i nie udało się jej wagi zrzucić.
Teraz po kuracji hormonalnej przytyłam dosyć sporo i już nie jestem taką szczupłą dziewczyną jak 10 lat temu, ale mam nadzieję że uda mi się utrzymać wagę sprzed ciąży, a może nawet coś zrzucić przy karmieniu :)
 
reklama
Do góry