reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

Waga przed ciążą66 cztery przybyło już przed ciążą chyba organizm się już przygotowywał.teraz69czyli 3kg do przodu!!!
W poprzedniej ciąży 69 ważyłam pod koniec hm!
 
reklama
U mnie waga początkowa 58kg a teraz 68 kg i za każdym razem lekarz mi mówi że za dużo a ja wcale tak dużo nie jem.
 
To chyba nie ma reguły :-) bo ja na prawdę jem za dwoje, dużo więcej na pewno niż przed ciążą, a 4 kg, które przytyłam to nie wydaje mi się bardzo dużo :-)
 
Ja tu się bałam o swoją wagę a widzę że mieszczę się w średniej:tak:
Waga początkowa 69
waga dzisiejsza (21tc) 75
Czyli +6
(z moich obserwacji a teraz z karty ciąży)
Początkowa(8tc) 72,3
Dzisiejsza 75
Więc 3,5 na plusie
 
moja waga startowa 58,5kg
ostatnie ważenie w 22tc 63,5kg z czego 0,5kg to synuś :)
kiedyś trafiłam na stronkę z kalkulatorem obliczającym na podstawie wzrostu i początkowej wagi, ile średnio powinnyśmy ważyć w kolejnych tygodniach:
Kalkulator wagi w ciąży, Twoja waga w ciąży (Ciąża) | Viggo.pl
ale jakoś nadal nie mogę sobie wyobrazić, że pod koniec ciaży wg niego będę ważyć ponad 70kg!:szok:
 
moja waga początkowa 72 kg., obecnie jakieś 78kg o ile moja waga nie kłamie :-) tak więc 6 kg do przodu.
jak na mnie to nie jest zle, i mam nadzieje ze za dużo nie przytyje bo w poprzedniej ciązy pobiłam rekordy (gdzyż zaczeła mi sie woda w organizmie zatrzymywać) i potrafiłam w ciągu miesiąca przytyć 6 kg.:no:
 
moja waga początkowa 72 kg., obecnie jakieś 78kg o ile moja waga nie kłamie :-) tak więc 6 kg do przodu.
jak na mnie to nie jest zle, i mam nadzieje ze za dużo nie przytyje bo w poprzedniej ciązy pobiłam rekordy (gdzyż zaczeła mi sie woda w organizmie zatrzymywać) i potrafiłam w ciągu miesiąca przytyć 6 kg.:no:
Ja w I ciąży od 30tc do 34tc przytyłam 10kg-własnie w tego powoduco u Ciebie.Co objawiło sie pięknymi rozstępami na brzuchu,nogach,rękach:-(
 
reklama
Do góry