reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga- rośniemy :)

U mnie 6 tc i waga 76,5

w pierwszej ciąży stratowałam z wagi 73 po czym spadła bez mdłości i wymiotów do 71 a ostatecznie szłam do porodu z wagą 89 kg dwa tygodnie po narodzinach synka po kilogramach nie było śladu został tylko brzuszek po ciążowy dość spory bo brzuchal miała bardzo duży i nisko
 
reklama
Ja w 1-ej ciąży startowałam z 85 kg doszłam do 102 kg. Pewnie byłoby więcej, tyle że wyskoczył miesiąc przed czasem ;) Jakoś specjalnych zachcianek nie miałam i się nie obżerałam, a i tak mnie szybko przybywało. Karmienie piersią za bardzo nie wpłynęło na spadek mojej wagi. Ważyłam 88-89 kg, a teraz 87,5 kg. Ciekawa jestem jak będzie tym razem.
Kruczka żadnych nieprzyjemności nie miałam.
 
hahaha w pierwszej przed ciążą ważyłam podobnie do aaaa19 48 kg.moj organizm przygotował siei i przytył cale 2 kg i zaszłam w ciąże hahah, a w ciąży przytyłam 14 kg :-( nie specjalnie sie opychając :-( po porodzie ważyłam 57 kg i było by super gdyby nie to, ze musiałam brać hormony :-( na torbiel ...waga wróciła do 64...jak wreszcie udało mi sie pozbyć chociaż tych 4 to właśnie jestem zakropkowana :-D ha ha a teraz az boje się wejść...
 
brzuszek płaski :( czekam z niecierpliwoscia na krągłości. w trakcie 4tc. Waga 48kg. I leci w dół,poki co 2kg na -. Główny objaw ciązy-Zerowy apetyt:/;
 
Ooo mój "ulubiony" temat :baffled:

No ja 1-szą ciążę zaczynałam z 71kg a na finiszu było 81kg więc 10kg+, a potem dobiłam do 75kg po ciąży. Powiedziałam sobie dość i zmieniłam swoje życie -w pełnym tego słowa znaczeniu wprawiłam je w ruch:-) w 4 m-ce samym ruchem poszło -10kg a w niecałe pół roku -15kg i ważyłam już upragnione 59.9kg!:-D:-D

Teraz zaczęłam ciążę od 61kg i już po 7tyg jest +2kg przez brak jakiegokolwiek ruchu (ciąża zagrożona). :zawstydzona/y:Ograniczenie jedzenia nic nie dało:no:
 
reklama
Do góry