reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga- rośniemy :)

reklama
ale wy wszytskie chudzinki jestescie!! ja sie boje, ze moge sie spotkac z nieprzyjemnosciami bedąc w ciąży z taką otyłością :( ma któras z was jakies doswiadczenia z tym związane?
 
kruczka: ja mam nieprzyjemności ale w drugą stronę ;p
bo ogólnie w pierwszej ciąży brzuch wywaliło mi miesiąc przed porodem a tak to nie było widać ze jestem w ciaży, dodatkowo miałam kamienie na nerce i miałam napady bólu które zdarzały sie np. w tramwaju i oczywiscie jak siedziałam a babcie stały to były durne komentarze a ja nie miałam zamiaru sie tłumaczyc wiec w sumie to wszystko olewałam :p wazne było dla mnie dziecko a nie to co ludzie mówią ;]
w szpitalu tez miałam niemiłą położną bo akurat mojej nie byłow tym dniu i była dla mnie niemiła tylko dlatego ze myslała ze mam z 15 lat, a miałam 21 i potem jak sie dowiedziała to nagle zmieniła podejscie.
masakra ci ludzie ;p

ale w tej ciaży to sie obawaiam ze bede miec wielki brzuchol bo juz go widać :D tzn. rano nie ale wiczorem wywala mi :p
 
ludzie naprawde potrafią być okropni :/
też w zasadzie nie zamierzam się przejmować jakimiś ludzmi w tramwaju czy metrze, ale nie wiem jak z lekarzami. Boję się, że będą mi mówić ze za gruba jestem na ciążę i że mogą być przez to jakieś problemy.
 
reklama
7tc i 3 d waga 53 kg
kruczka nie martw mam znajomą która też tyle ważyła jak zaszła w ciążę objadała się jak mogła i przytyła tylko 8 kilo :tak:
królewna też w pierwszej ciąży miałam kolki nerkowe wiem co to znaczy nikomu tego nie życzę
 
Do góry