reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga po porodzie

Co by tu zrobić żeby zrzucić wagę? Już mi się płakać chcę jak patrze na siebie... czuję się jak hipopotam! Przytyłam będąc w ciąży 20kg... schudłam 12kg, ale zupełnie tego nie widać bo jestem niska. Potrzebuje zrzucić co najmniej 10-12kg żeby czuć się atrakcyjna... :( porażka. A najgorsze jest to że już nie jem słodyczy, pije tylko wodę i jem ostrożnie i ćwiczę a tu nic nie spada!
Ja mam problem z samym brzuchem, niby waga ok a na brzuchu została mi fałdka;-(Nogi i pupa wręcz chudsze niż przed ciążą tylko ten brzuch. Myślę że ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia, samo nie zejdzie:-)
U mnie waga jak przed ciążą. Brzuszek ładny, i gdyby nie ta krecha wcale nie byłoby widać że jest po porodzie
A właśnie, u was też są nadal te krechy? kiedy one schodzą?
u mnie też krecha nadal i nie zanosi się aby schodziła. Poza tym brzuszek mam ciemniejszy niż reszta ciała, wygląda jakbym go opalała, to pewnie przez hormony:)
 
reklama
czy te z Was które nie karmią piersią wspomagają sie jakimiś suplementami diety, tabletkami odchudzającymi czy czymkolwiek? chętnie zaczęłabym się za czymś rozglądać powoli.. lena Ty chyba kiedyś pisałaś o jakiś na których schudłaś sporo, co to były za tabletki?
 
czy te z Was które nie karmią piersią wspomagają sie jakimiś suplementami diety, tabletkami odchudzającymi czy czymkolwiek? chętnie zaczęłabym się za czymś rozglądać powoli.. lena Ty chyba kiedyś pisałaś o jakiś na których schudłaś sporo, co to były za tabletki?

cytrusik ja polecam BIO CLA (pharma nord), tylko one przynosza efekty jak sie cwiczy, wspomagaja spalanie tkanki tluszczowej. Slyszalam tez ze dobry jest Ali - przy tym nie trzeba cwiczyc - ale ja nigdy go nie uzywalam.
 
U mnie waga jest jak z przed ciąży i kreski nie mam(prawie jej nie miałam w ciąży) ale mój brzuch pozostawia wiele do życzenia:-(
 
reklama
Do góry