reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga po porodzie

\Ale nie noś go całymi dniami. bo jeszcze sobie pogorszysz,;-) on działa tak jak gorset i tak samo nie wolno go nosic cały czas;-) wim juz z doświadczenia...
 
reklama
u mnie minus 16 - wszystkie ciuchy za duze,po porodzie minus 12
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A u mnie dziwnie, bo ciuchy sprzed ciazy w rozm 38 są dobre, brzuch juz prawie plaski a waga caly czas +3 w stosunku do wagi startowej rok temu.. No ale juz 17 kg poszło jak by nie było, hehe
Cobra- gratuluje super efektow :)
 
A ja tam schudnąć jak nie mogłam tak nie moge :crazy: karmię tylko piersią, staram się jeść o stałych porach i w miarę zdrowo, (no czasem zaszaleję z ciachem, albo fast-foodem :-p) nadal mam 10 kg na plusie... zawsze zażyłam 54 kg, a teraz uparcie waga na 64 stoi i ani drgnie :baffled: ciotki pocieszyły mnie, że dopiero jak skonczyły karmić zrzuciły wagę do końca...
 
Ciekawa jestem czy jeszcze tak jak mi zostały którejś z Was ciązowe kilogramy. Mi po porodzie spadło 10, ale niestety zostało jeszcze 7. I choć wydaje mi się że wyglądam zdecydowanie lepiej niż po porodzie to na wadze ciągle wisi 6 kg na plusie. Nie mówię że to całkiem źle bo w sumie ważę 56 kg przy wzroście 164cm,ale jeszcze przynajmniej tak z 3kg mogło by spaść, a nie chce, choć cały czas karmię piersią, no i minęło przwie 5 miesięcy.
 
reklama
ja w koncu zaczelam chudnac, juz 3 kg mi zlecialo wiec jeszcze 7 na plusie, spodni jeszcze nie przymierzam poza jedna para, ktora na mnie pasuje ale one byly za luzne
 
Do góry