reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga po porodzie

u mnie minus 14kg.. 10 po porodzie,4 od tego pysznnego szpitalnego zarcia.polecam jako diete polski szpital
 
reklama
Ja jeszcze parę tygodni temu miałam wagę z przed ciąży jednak naszło mnie na słodycze i teraz wolę nawet nie wchodzić na wagę. Zresztą mimo wagi z przed ciąży to i tak w żadne spodnie z tamtego okresu nie wchodzę :-( został mi bowiem flaczek na brzuchu :-(
 
rany laski jak wy macie dobrze
ja ciagle mam na plusie te cholerne 8 kg i nie wiem co mam na to robic
waga stoi w miejscu i nie chce drgnac pomimo karmienia piersia
 
Ja już kilka tygodni temu osiągnęłam wagę sprzed ciąży, chciałabym schudnąć więcej, ale podobnie jak u was wskazówka na wadze stoi:crazy:, do czego też się przyczyniam jedząc słodycze i wiele innych rzeczy jako, że nie karmię to nie muszę uważać. Co prawda mieszczę się w większość spodni sprzed ciąży, ale jak usiądę to mi oponka wychodzi:zawstydzona/y:
 
Ja już ważę tyle co przed ciążą, wszystkie spodnie dobre, nawet wchodzę w te które w zeszłe lato już były trochę przymałe, jedynie brzuszek jeszcze troszkę wisi:-/
 
reklama
Do góry