reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZ przyrost WAGI;]

reklama
mi też urosły uda i pupa, tak mi się wydaje. O pupie to już nawet od mojego słyszałam oraz od teściowej :)
A ogólnie od poprzedniej wizyty na plusie tylko 1 kg.
 
waga po schudnięciu stoi na koncie 71kg ciekawe co będzie delej :) z corką po wszystkich hormonach zaczynałam ciąże z 75kg a skończyłam z 87 kg .. masakra
 
ania// ja z Nelą też ważyłam dużo bo 91kg :baffled:

a zaczynałam z 75... :rofl2:

Z Dominikiem po porodzie ważyłam 69kg czyli o 5kg więcej niż zaczynałam,a teraz na plusie mam 4kg nadal :) i waga pokazuje 64 :-D
 
To ja zrobie polowkowe podsumowanie.
Waga +5kg czyli 61 kg.
Wszyscy mowia ze nadal wygladam szczuplo i brzuch jak pilka (chyba sa slepli ;) ) wiec nie narzekam.
 
reklama
U mnie przed zajściem w ciążę, przed odstawieniem tabletek było 68, odstawiłam tabletki w ciąże zaszłam z wagą 63 a teraz waże 67,5:) wczoraj ważyła mnie położna:D
 
Do góry