reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najwcześniejsze 2 kreski + pierwsze objawy

reklama
Widać, że trzeba powtórzyć😁 Myślę, że coś nieśmiało się pokazuje. Tak wyglądał mój pozytywny robiony wieczorem.
No widać oczywiście ale te testy lubia oszukiwać, pinki niestety również. Ja sama w zeszłym cyklu miałam całkiem mocną kreskę a ciąży nie było. Najlepiej zrobić kilka różnych firm 😊
 
Cześć kochane dziewczyny, jakie były wasze najwczesniejsze objawy ciąży i kiedy pojawiły się wasze pierwsze 2 kreski na teście?
Moje objawy to jakiś tydzień przed terminem @ ból piersi a bardziej sutków , ból podbrzusza, jajników i takie jakby ciągnięcie wewnątrz . Ostatni termin @ 4 lipiec cykle 28 dniowe a test robiłam 2 sierpnia po południu dzień po terminie @ i wyszły 2 grube kreski. Wczoraj Bhcg wynik 271 mlU/ml teraz wizyta 18 sierpnia na usg . Nie miałam plamienia implantacyjnego.
 

Załączniki

  • 442B61D5-6B6C-436A-9379-B6A54DC2A7D8.jpeg
    442B61D5-6B6C-436A-9379-B6A54DC2A7D8.jpeg
    987,9 KB · Wyświetleń: 289
Robiłam test drugiego dnia po terminie miesiączki. Pamiętam, jak jechałam z testem do domu i zaczął boleć mnie brzuch, tak jak na okres. Pomyślałam, że zrobię ten test, bo lepiej wiedzieć, niż nie wiedzieć.. Dziś 29 tydzień🙂 kolejne dwa tygodnie to wszystkie objawy jak przed okresem...lekki ból podbrzusza, lekki ból piersi.
Ja też robiłam drugiego dnia po terminie miesiączki a to mój wynik testu
 

Załączniki

  • 056703A9-F2B8-460E-974B-F1024C761A86.jpeg
    056703A9-F2B8-460E-974B-F1024C761A86.jpeg
    34,7 KB · Wyświetleń: 134
Moje objawy to jakiś tydzień przed terminem @ ból piersi a bardziej sutków , ból podbrzusza, jajników i takie jakby ciągnięcie wewnątrz . Ostatni termin @ 4 lipiec cykle 28 dniowe a test robiłam 2 sierpnia po południu dzień po terminie @ i wyszły 2 grube kreski. Wczoraj Bhcg wynik 271 mlU/ml teraz wizyta 18 sierpnia na usg . Nie miałam plamienia implantacyjnego.
Gratuluję 🥰🌷
 
U mnie straszne zatrucie:( obstawiałam zła pizzę na którą zabrał mnie mąż ....potem przez całą ciążę wymioty okropne
Druga ciąża podobnie dała o sobie znać :) urodzone zdrowe maluchy 4 kg
 
reklama
Pozytywny. Miałam taka sama kreseczkę jak robiłam test 8 dni przed planowanym okresem. Kolejne robiłam po kilku dniach i już były wyraźniejsze
Co do objawów przede wszystkim bardzo szybko się meczylam. Jak szlam w górach pod górę to nie mogłam normalnie oddechu złapać. ;) wtedy mnie tknęło żeby zrobić test
Ja też mam 8 dni do okresu. Staramy się od 3 lat, od pół roku jestem pod monitoringiem i stymulacją. W tym cyklu 11 dc zastrzyk na pęknięcie, 14 dc USG na którym było widoczne ciałko żółte i endomedrium 10 mm. ( Miałam zawsze problem z cienkim endomedrium). Dziś test był wykonany 12 dni po owulacji. Koło godziny 14 zrobiłam kolejny niestety z tej samej firmy ale wynik identyczny. Kupiłam testy z różnych firm, jutro będę testować :)
 
Do góry