reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najczęstsze imiona 2006-2009

moja coreczka takze ma na imie Weronika - a dokladniej Weronika Anna
wybierajac imie bralismy takze pod uwage Emilie, Amelie i Hanie ale gdy tylko spojrzelismy na nasza coreczke juz wiedzielismy ze bedzie Weronika
a jakby byl u nas synek to nazwalibysmy Marek
My wybierajac imie staralismy sie zeby to imie bylo miedzynarodowe i w kazdym kraju ladnie brzmiace (dodam ze tworzymy rodzine miedzynarodowa :) )
 
reklama
Część dziewczyny mój synek ma na imię Nataniel Gabriel, teraz prawdopodobnie będzie córcia chociaż nie do końca wiemy i nie mam pojęcia jakie imię dla niej wybrać, że tak powiem nie możemy zgodzić się z mężem w tej kwestii.
 
A ja mam Nadunie :)))))

Jak ja rodzilam niewiele bylo dziewczynek o tym imieniu, teraz coraz czesciej juz slychac ....

Mialam nawet przypadek , ze kobieta nazwala tak swoje dziecko kiedy uslyszala o mojej corci- rodzial jakies 2 tyg po mnie ;/

Myslalam tez o Amelii i paru innych. Dla chlopca podobalo mi sie imie Martin :)
 
Mnie sie podobalo kilka imion Oskar, Olaf albo Oliwer, potem mial byc Kubus i Łukasz, ale wkoncu stanelo na Wiktorze corka miała byc Lena, wiec mam nadzieje ze jak juz bede ja miala to wlasnie tak bedzie miec na imie.
 
hej:)
mój prawdopodobny :)synek <jestem w 8 miesiacu> będzie miał na imię KAcper. Braliśmy pod uwagę jeszcze Adrian, a dziewczynka miała być Maja.
 
A ja mam Dominika (2005) i Krzysia (2008). Dominik miał być Kubą, ale zrezygnowałam... A Krzysio od początku był Krzyś.
 
a ja mam Natalke:) co prawda przy nadawaniu imienia nie kierowałam się modą, ale wiedziałam ze bedzie duzo Natalek... teraz czekam na synka i prawdopodobnie bedzie Szymonem... z Kacpra zrezygnowałam
 
U nas od początku miała być Laura i jest:tak::tak:narazie w moim mieście jest jedna Laurunia!!:-)
A dla chłopczyka mieliśmy imiona Aleksander albo Wiktor.
 
U nas dziewczynka miałaby być Majką
natomiast chłopiec Mikołajem jednak jak się teściowa dowiedziała że Mikołaj - to prawie furri dostała, od razu powiedziała że jej sie nie podoba:baffled:

No i Mikołaj został zastapiony prawdopodobnie Szymonem
 
reklama
Do góry