reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najczęstsze imiona 2006-2009

W moim otoczeniu pracowym, a sporo było ostatnio maluchów są tak:
Janek, Tymon, 2 Szymony, 2 Michały, Marcel, Mateusz, Mikołaj
Zuzia, Oliwia, 2 Nikola, Zosia, Pola, Łucja, Marcelina.
 
reklama
Witam! Ja mam syna Damianka i córeczke Nicolę. A jeśli chodzi o otoczenie to jest tak:
Chłopcy: Dorian, Marcin, Klaudiusz, David, Bartosz, Wojtek, Aleks, Maksymilian,
Dziewczynki: Oliwia, Wiktoria, Adrianna, Liwia, Martyna, Julia, Paulina,
 
a u nas na osiedlu jest kilku Mikołajów , Tomek ,Szymon, Damianów,Mateuszów i Nikole Wiktorie Gabrysie Darie a z dorosłych to co drugi sąsiad to Marek i Krzysztof
acha i są jeszcze Arlety
 
U mnie w rodzinie i pracy jest tak:
dziewczynki; Emilia, Hanna, Wiktoria, Oliwia, Nicola, Gabrysia
chłopcy: Wojciech, Ignacy, Oskar, Kacper, Maksymilian, Damian, Franciszek, Maciej
Wszystkie dzieci małe, więc lista imion świeża;-):-)
 
Witam:>
Ślidzac Wasze info o imionach , to i tak są imiona upatrzone i często sie powtarzają:> moja kolezanka ma Maxymiliana, druga chce Blankę ale z Blanką za czesto sie nie spotkałam;-).ostatnio w gazecie o dzieciach zauwazyłam spora liczbę Aleksów, Alex, Aleksandrów, Julek,Zoś, Zuzanny,kilka razy Maksymilian,i inne...
Pozdrawiam czekam na dalsze imiona:-)
 
reklama
Taaaakk!!! jak bylam na porodówce, to było 4 Emilki na 11 dzieci....ja dalam Natalia - myslałam że popularne a nie znam żadnej dziewczynki z tego roczinka o tym imieniu..
 
Do góry