reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najczęstsze imiona 2006-2009

reklama
A ja za kilka dni zostanę mamą. Od samego początku chciałam, aby córka miała na imię Natasza. I nadal bardzo mi się to imię podoba, ale zaczynam mieć co raz więcej wątpliwości. Mąż zgadza się na wszystko co ja wymyślę - aż mnie to czasami wkurza! I nie wiem co mam robić. W końcu to wybór na jej całe życie. Co myślicie o tym imieniu?
 
Uważam że Natasza to bardzo ładne imię!
Mój synek ma na imię Adam. A maleństwo które sie urodzi to będzie Kinga lub Magda a jesli drugi chłopczyk to chyba Michał albo Olek. Podoba mi sie też Marcin.
W otoczeniu mam całe mnóstwo Oliwierków, Kubusiów, Maciusiów, Bartusiów a dziewczynki: Julia, Oliwia, Wiktoria, Zuzia, Nikola, Ola, Maja.
 
Ja gdzie się nie obrócę to widzę Kubusia lub Patryka, a wśród dziewczynek Wiktoria, Nikola, Julia. Zresztą moja córeczka od tatusia także dostała na imię Wiktoria :-p Kiedy postaramy się o drugą dziewczynkę to będzie nosic imię Michalinka- ale to dopiero za jakiś czas ;-)
 
Witam wszystkich. Moje dzieci to Mateusz i Julia (jak wybieraliśmy to takich nie słyszałam a teraz co chwilę spotykam dzieci o takch imionach:-):-))
Poza tym dużo u nas Marysi Zuzi Oli oraz Jasiów i Kubusiów.
 
Mnie sie zawsze podobały i podobają stare polskie proste imiona. Już w ciąży nie było wątpliwości ze Hania będzie Hanią, gorzej z chłopcem , bo choc jestesmy na etapie rozważań o drugim bobo nadal nie mamy męskiego kompromisu.
Jako, że pracuje w szkole i widze ile łez sprawią dziecku przekombinowane imię wiem , że niezależnie od płci będzie to polskie, proste imię.
Z tym , że teraz jest straszna moda na Emilki, Julki, Zuzie i Zosie...
Z chłopcami jakoś wokół mnie moda jest na odwrót , rządzą niezmiennie Kubusie, ale i Oliwiery, Cypriany, Alany, Norberty...grrr
A jak tak sobie powoli myślę o zwykłym Krzysiu...albo Kamilku....
 
Moja corcia to Maja, bardzo mi sie podoba ale zauwazylam, ze teraz bardzo duzo sie zrobilo tych Maj ;) Pozatym mam w otoczeniu Oliwki, Oliwierow, Amelke, Maje, Dawidka, znam jeszcze Kubusiow, Ole i Nadie
 
reklama
Do góry