reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najczęstsze imiona 2006-2009

reklama
A u nas są dwie córki starsza to Karolina a młodsza Lena, kiedy byłam w ciąży ze starszą wahaliśmy się pomiędzy Karoliną a Wiktorią i wygrało to pierwsze a Wiktoria na drugie i w tej chwili nie żałuję bo dużo jest Wiktorii, Oliwii a już najwięcej w moim otoczenu jest Julek:tak:
Natomiast druga długo miała być Nadią ale tak około 8 miesiąca ciąży bardzo mi się spodobało Lena a mojemu mężowi jeszcze bardziej noi już tak zostalo. Lenka ma tylko jedno imię bo tak zdecydował tatuś.
Gdybyśmy mieli mieć jeszcze chłopca to najbardziej podoba mi się Filip, jeszcze Michał i Nikodem
A imiona chłopców w moim otoczeniu to Kacper, Mateusz i Oliwier:tak:
 
U mnie będzie Emilka albo Jaś. Zuważyłam, że najwięcej ostatnio jest Jasiów, ale mój mąż się uparł już kilka lat temu, jak zaczęliśmy wstępnie się zastanawiać nad dzieckiem i wtedy jeszcze to imię nie było tak popularne. A teraz już żadne inne nie pasuje :-)
 
My daliśmy Małgorzata.Proste i klasyczne a dodatkowo obecnie Gosiaczków zbyt wiele nie ma więc nie bedzie takie oklepane.Miała byc Julka,ale teraz ciesze sie że nie dalismy tak bo Julii jak mrówków.Ja znam tez mnóstwo Amelek i Wiktrorii.
Jesli kiedys bedzie synus to bedzie Łukasz.
 
Witam ja mam Kube i Damiana.(Kuba tylko z tego wzgledu,ze mial miec na imie Dorian ale moim rodzicom i reszcie bylo ciezko je wymowic wiec dalam Kubus ale jak wyszłam na pierwszy spacer to doznałam szoku bo wszedzie bylo pelno kubusiow ) .dziewczynke zawsze chciałam dac Daria albo Zuzia:)
a koło mnie jest pelno:Oskaów,Julek,Wiktorek,Filipów.
 
Ja jeszcze nie wiem czy bedze to chłopczyk czy dziewczynka i jak narazie nie chce wiedzieć. Chłopczyk bedzie sie nazywał Julek a dziewczynka Oliwia :)
 
Moja córcia ma na imię Joanna Małgorzata, podoba mi się jeszcze Michalina a dla chłopca Michał, Tomasz. W otoczeniu mamy dużo Julek, Oliwii, Weronik, Wiktorii, Nikolii, Szymonów, Kubusiów, Dawidków,Piotrusiów.
 
Oliwia, Nicole, Natalka, Julia, Wiktoria, Zuzia, Kacper, Michał, Maciek, Karol.

To dzieciaki jakie znam osobiscie i jak widac wszystkie maja "popularne" imiona.

Jest jeszcze Urszulka i z tym imieniem sie nigdy wczesniej, ani pozniej nie spotkalam.

Sama mam na imie Ania i widze, ze to imie nie jest teraz bardzo popularne, natomiast w moim roczniku bylo nas 8 w jednej klasie!!!:szok: Aaarggh...:baffled: Koszmar.

Natomiast my mamy w drodze Agatke lub Franciszka Wiktora:-)
 
reklama
U mnie w otoczeniu pełno Zosi , Wiktorii, Zuzi, Hani a z chłopców Filipków Kubusiów, Wiktorów, Dawidków, Jasiów, Kamilków i wszystkich innych na topie.

Ja ma trójke dzieciaczków
Nikola (Niki) kiedys niespotykane:-p
Laura (Lala- a miała być Anastazja)
Samuel (Sami- jedyne jakie nam sie podobało)

Dla dziewczynki podobaja mi sie jeszcze Lenka, Anastazja, Nadia
dla chłopców; Kryspin, Natan
 
Do góry