reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najczęstsze imiona 2006-2009

reklama
W moim otoczeniu są Alanek, Maksymilian, Dominik, Fabian, Hubert, Nikola . Dosyć nietypowe imiona chociaż Dominików jest coraz wiecej. A mój synuś ma na imie Xawery:-) , bardzo rzadkie imię ale jak spojrzałam na moją kruszynke pierwszy raz odrazu wiedziałam że to będzie mój Xawciu:tak:! Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne Mamusie !
 
Witam. Hehe no w mojej okolicy jest straaaszna moda na Julki, znam ze 20 Mart (w tym też ja :p) No znam ze 20 Dawidów, Damianów, Patryków.

A ja za to mam chyba wypaczony gust mi sie podobają takie imiona jak:
dla chłopca:
Antoś, Ignaś, Ziemek :p , Jasiek, Oskarek (ale koleżanki synek juz tak ma na imie:p) Błażej (moj kuzyn i syn znajomej też tak sie nazywa)
Więc Antoś albo Jasiek głównie jest brany pod uwage.
dla dziewczynki:
Maja, Antosia, Julka (ale Julek to mnóstwo jest i nie chce za bardzo zeby córcia była jedną z wielu) Nadinka (niestety nie pasuje do nazwiska, strasznie wręcz wygląda) za to wszystkie imiona na M pasują Maja Marysia, Marlenka,
Ale jednak Maja i Antosia są propozycjami głównymi
 
artstka no nie taki wypaczony bo Antosi Ignasiwo i Jasiow troche sie teraz rodzi jesli chodzi o dziewczynki to Maj Julek i Tosi wcale nie jest malo:-p Ja ja wybieralam imie to myslalam ze Mikolaj tez malo osob ma a okazalo sie co innego:-p a Marta tez ja sie nazywam chyba jeszcze nigdy nie bylam gdzies jednyna Marta zawsze jest jeszcze jakas:-p
 
Witam.
U nas pojawiają się też dość często:
Dziewczynki to :Julia,Wiktoria,Maja,Emilia,Natalia,Zofia Antonina,Oliwia,Patrycja
a chłopcy to:Jakub,Wiktor,Dawid,Bartosz,Antoni,Jan,Kacper,Dominik(coraz częściej),
no i z takich mniej spotykanych to ostatnio pojawili się: :Nikoletta,Jessica,Brian,Fabian,Nikanor.

A u nas są po prostu Maciej i Emil,jak widać na suwaczkach.
 
Ostatnia edycja:
Ja mam córeczkę Julię- bardzo mi się podobało i podoba to imię i nie zamieniłabym je na inne,tylko dlatego,że jest popularne.Każde dziecko jest wyjątkowe bez względu na imię.
Za drugie,jeżeli dziewczynka sie urodzi będzie Nadia,jeśli chłopiec to Borys- mój się nie za bardzo zgadza,ale mam jeszcze trochę czasu,żeby go przekonać ;-)
wśród moich znajomych dominuje imię Lena( 5 dziewuszek),Hania,Gabrysia,Zuzia,Natalia,Maja(4 dziewuszki),wśród chłopców to Michał(5 chłopców),Stasiu,Ignaś,ale jakos mało się ostatnio chłopaczków rodzi,przeważnie same dziewczynki
 
Mój pierwszy synuś (*) dostał imię Arkadiusz, córeńka ma na imię Marika a jeśli kiedyś jeszcze by nam się przytrafił dzidziuś to synek będzie Tomasz a córeczka być może Nikola albo Anika ale na razie nie mamy kolejnych dzieci w planach więc może się jeszcze dużo zmienic jeśli w ogóle kolejne imionka będą potrzebne ;-)
Bardzo się cieszę że nie pojawilo się wcale na tym wątku w waszych postach imię Marika. Chciałam żeby córcia nie miała na imię jak 5 koleżanek w klasie ;-)
W rodzinie pojawiły się imiona: Jadwiga, Patrycja, Bartłomiej, Szymon, Mariusz, Natalia, wśród znajomych Dawid, Stefan, Tymon, Helena, Gabriela, Joanna, Mieszko, Olaf, Ignacy, Lena, Maria, Jan
Hahahahaha!!!! Tylko nie jedź ze swoją Mariką do krajów hiszpańskojęzycznych (szczególnie do Ameryki Pd), bo tam Marika mówi się obraźliwie na osobników odmiennej orientacji seksualnej:/:-D
 
reklama
To prawda co Siwunia mowi :-D Mam kolezanke Hiszpanke i nawet pokazala mi ta piosenke:

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=E6aE5P4AGrs&feature=related"]YouTube- Marica tu[/ame]

:-):laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry