reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na sygnale !!! - wątek BEZ komentarzy

reklama
kuzwa boli a gdzie tam dalej. skurcze miałam mniej więcej co 7-10 min. od ponad2 h, właśnie byłam pod prysznicem... nie wygląda żeby miało przejść.Wręcz są silniejsze i ciut częściej choć nie chodzę z zegarkiem w ręku, a że juz poprasowałam na nowo koszule bo leżały 1.5 mies w torbie, zrobiłam sobie kawkę i kanapkę, ładuje tel, szykuje ostatnie drobiazgi bo i tak nie pojde na ip wczesniej jak koło 9 bo teraz będą zmiany personelu.
edit: jakoś mi się nie śpieszy na tą IP ale... skurcze zaczęły się robić co 3 min. hm.. chyba czas iść na ostatni spacer z brzuszkiem całe 500m za ulicę:)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki mam info od naszej PHELANIAAlan 10godz nic nie jadł, nie mógł przełykać i pojechali z nim do szpitala, a tam pobrali mu badania. Gardło ma czerwone i temperaturę. Wczoraj wieczorem okazało się że ma znowu podwyższone CRP, podejrzewają zapalenie ucha. w główce ma wenflon i podają mu antybiotyk.

Trzymajmy kciuki
 
Z radością informuję, że MamaOskarka prosto od swojego gina pojechała na IP. Rozwarcie 4,5 cm!
Trzymajmy kciuki za szybkie pojawienie się Oskarka! :)


Edit: 21:06

Jest decyzja anestezjologa. Poród dzisiaj ok. godz. 22 - CC
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry