reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Na spacerek z dzieckiem - kto się przyłączy (gdzie wyjść w łodzi z dzieckiem)

reklama
Manes dla mnie super - tam jest duuży park(chyba mówimy o tym samym) może tam co o tym myślicie?? Tzn umówimy sie pod stadionem a później tam możemy przejść się :)
Geroland młodsza ale jakie będzie miała towarzystwo twoja mała (dojrzałych chłopaków) :D:D:D(bo z tego co pamiętam ty dziewczynkę masz prawda?)
 
no tak:) bedzie miala w czym wybierac:p ciekawe jak zaeaguje na obecnosc innych dziei bo jeszcze zadnego obok siebie nie miala :p
no oprocz szpitala ale wtedy nie rozumna wogole byla teraz jzu zaczyna do niej docierac:0
 
im wiecej dzieci bedzie widywal tym lepiej bedzie to znosil tak mi sie wydaje:)
ciekawe jak moja bedzie reagowac:
)
 
ja kiedys mieszkalam na olechowie wiec znam te rejony :)
a co do spotkania to ja do stadionu mam 5 min autem :) a parki albo przy licum albo 3 maja choc to kawalek od stadionu....moze tez sie zalapie na spotkanie z tym ze ja mam 2 dzieciaczkow :p


Od stadionu do parku nie jest daleko. Im więcej dzieci tym weselej:)
Geroland i Bansikxd, widze że jestem z Was najstarsza i to sporo jestem rocznik 81 a Ty Pikna_mery który jesteś rocznik?
 
Witam Was dziewczyny....:-)
Przepraszam, że zaśmiecę Wasz wątek ale mam do Was ogromną prośbę i będę wdzięczna za pomoc.:tak:;-)
Jestem lipcową mamą 2009, w tym roku na przełomie sierpnia/września planujemy z dziewczynami zlot właśnie w rejonach Łodzi i jak przypuszczam część z nas będzie z dziećmi.
Czy możecie polecić jakieś ciekawe a nie za drogie miejsca, chodzi mi o bazę noclegową??
Interesuje mnie Łódź i jej najbliższe okolice:-)

Linki mile widziane:-D:-D
Bardzo proszę o PW żeby nie robić zamieszania.
Z góry dziękuję bardzo
Pozdrawiam
 
reklama
A czy jest ktoś ze Zdrowia lub Złotna?? Co prawda rodzę dopiero w maju ale już teraz dobrze sie zorientować bo mieszkam w Łodzi od niedawna i nie mam do kogo buzi otworzyć, a tak zawsze raźniej i wymiana doświadczeń. :)
 
Do góry