reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na spacerek z dzieckiem - kto się przyłączy (gdzie wyjść w łodzi z dzieckiem)

reklama
Witaj fusik:) Z monią16 jeszcze sie nie spotkałyśmy....-chyba, ze przez przypadek wpadłyśmy na siebie, ale o tym ni wiemy:)Z Tobą być moze też skoro bywacie w tym samym widzewskim lasku:) Ostatnio własnie częsciej jestesmy w tym lasku niż na placu zabaw obok, ponieważ ato deszcz, a to snieg, wiatr więc chowamy się pod leśnymi drzewami. A ponieważ mój synek jest na etapie chęci intensywnego chodzenia wiec ganiamy wiewiórki i ciągniemy wózek za sobą:)Także jak spotkasz taki duet to my:)
super :-)
moje na szczęście jeszcze leżące :-) ale ja tez bardzo lubię wiewióreczki :-)
 
Cześć astrid kojarzę Cię ze styczniówek ja tez jestem z Łodzi niestety z drugiego końca ale skoro jesteśmy już tak blisko może warto kiedyś umówić się na jakieś spotkanko?
 
Witam, mieszkam na Kozinach, chętnie poznam inne mamusie w celu wspólnych spacerków i ogólnie wzajemnego wsparcia np. wymiana zabawek, pomysłów, przypilnowanie, gdyby któraś chciałaby skoczyć na godzinkę do kosmetyczki, czy fryzjera...
Mój bertek ma 9 miesięcy...
 
hej, a ja szukam mamy tym razem z gornej ale blizej ronda lotnikow, przeprowadzam sie w tamte okolice i fajnie by było pojsc na wspolny spacer, szczegolnie ze tych okolic nie znam dobrze
 
ja co prawda dopiero będę mamą, ale chętnie wybiore się na spacer, tym bardziej, że również mieszkam w okolicy ronda lotników :-)
 
Hej mamusie. Ja na spacerki śmigam na Dąbrowie - park Podolski to moje rejony:p Powoli zaczyna mnie nudzić to samotne zwiedzania okolicy, więc chętnie przyłączę się do jakiejś mamuśki żeby czas szybciej leciał:)
 
reklama
natalia_lila hej ja jestem z retkini i chętnie umówię się z Tobą i Twoja córeczką na spacerek.Mam na imię Justyna i mam 26 lat od ponad roku jestem szczęśliwą mamą Antosia.Więc jak będzie cieplutko to możemy się wybrać na spacerek nie wiem może park na Zdrowiu?
 
Do góry