reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na pogodę i niepogodę czyli pomysły na zabawy z maluchami

Też miałam zamówić ten plastikowy i w ostani momencie zadzwoniła mama że kupiła jej wózek a już klikała na kupuj na allegro.
 
reklama
A ja znów o tych wózkach. Tak to sobie przemyślałam i doszłam do wniosku, że wiklinowy i ten drewniany mają jedną wadę - kółka bez gumy, więc nie wiem, jak się je będzie Hance w mieszkaniu prowadzić. Poza tym z tym drewnianym może być problem, gdybym wiosną chciała go na dwór zabrać, bo pewnie kółek już się umyć nie da. Za to, co by sobie jeszcze wybór utrudnić, znalazłam kolejny WAWA wózek drewniany dla lalek PCHACZ 3022 (1921317333) - Aukcje internetowe Allegro
Podoba Wam się?
Renata, dla chłopaków też są fajne 'wózki' na allegro. Wpisz sobie wózek drewniany, to będzie w czym wybierać:)
 
ragna- śliczny:tak:.Ja nawet nie zauważyłam,że tamte bez gumy,bo mam drewniany podobny do tego,co pokazywałas i on gumy na kółkach ma.Na podwórku tez juz z nim byłysmy:tak:
 
Ten mój nie tylko gumy ma ale i hamulec :-) i na początku jak chodzić się uczyła to rewelacja, bo się nie przewracała. A teraz to już prawie biega... RAGNA śliczny ten co znalazłaś...zresztą mnie się większość wózeczków podoba ;-)
 
my tez mamy drewniany wozeczek, ma gymowane kolka. Jest super

czy wasze dzieci juz rysuja? My ostatnio zakupilismy kredki i bloki i Maura ma niezla frajde. Mysle o kupieniu farbek, ktoras ma juz za soba ta przygode? Mysle tez o jakiejs ciastolinie, trzeba dziecko manualnie rozwijac:))
 
Sarisa my bawimy się w "koło młyńskie", w chowanie przedmiotów, układamy puzzle, , (kilku elementowych) piszemy, rysujemy, budujemy z klocków różne pojazdy, ćwiczymy, tańczymy, rzucamy piłką, w kuchni gotujemy ;-) itp..
 
SARISA w budowanie zamków z klocków, w łapanego, w chowanego, czytamy książeczki, tańczymy ostatnio spodobała się Alicji zabawa w "chodzi lisek koło drogi" (zmodyfikowana na potrzeby mojej córy) oraz "stary niedźwiedź słodko śpi" ;-) u nas ostatnio furrorę zabawy ruchowe robią z tego względu, że Młoda ma tyle energii, że aż ją roznosi dosłownie.
 
reklama
U nas "kółko graniaste","Balonik" i "aramsamsam" na topie,bo Amelka uwielbia wszelkie zabawy ze śpiewaniem i gestami."Teatrzyki" - króciutkie wierszyki z "udziałem" maskotek.
Dzięki za Wasze podpowiedzi:)
 
Do góry