reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na imię mi BUNTOWNIK

Ja jak sobie przypomne jakie numery odwalałam,to mi sie słabo robi:szok:... ja to sie dopiero pod koniec studiow "uspokoiłam"... tzn. jak zaciążyłam:rolleyes2::-p
 
reklama
Widze ze kazdy w swoim zyciu mial okres buntu ale to chyba normalne. Jak widac skoro rodzice wyszli na lydzi to i dzieci pewnie tez tego sie trzymajmy. A bunt trzeba bedzie przetrzymac bo coz wiecej nam pozostaje.:dry::dry::dry:
 
Apropo buntu. Dzisiejsza kolacja to była masakra, pół godziny płaczu, że nie chcę, nie lubi, nie będzie jeść, że to i tamto, mamusia potulisz mnie? itd
poskutkowało dopiero jak wkurzyłam się na maxa i kolacja prawie wylądowała w zlewie :-p:-D:-D:-D:-D
 
U nas jedzenie to jedyna rzecz, przy której wymiękam:zawstydzona/y:... jak sie uprze, to nie zje i nie ma mocnych:crazy:
U nas dokladnie tak samo, jezeli postanowi ze nie bedzie jesc to nie jestesmy jej w stanie wcisnąc nawet małego kęsa, wobec czego Jula czasami chodzi spac bez kolacji:crazy:
 
U nas dokladnie tak samo, jezeli postanowi ze nie bedzie jesc to nie jestesmy jej w stanie wcisnąc nawet małego kęsa, wobec czego Jula czasami chodzi spac bez kolacji:crazy:
u nas to samo, i prawdę mówiąc jakos już sie tym nie przejmuję- ja tez jak nie jestem głodna to nie jem
 
reklama
U nas też z jedzeniem ostatnio są problemy. Ale ja twarda sztuka jestem i jak nie chce jeść to nie, puszczam Witka i niech se swawoli. Ale za moment i tak będzie chciał jakiś deser to wtedy ma szlaban. Może dostać jedynie chlebek ze śniadanka :crazy: Już się nauczył, żę dostanie deser jeśli zje śniadanie. Dziś też rano miałam z małym cyrki :baffled:
 
Do góry