reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na dwoje babka wróżyła.... czyli chłopiec czy dziewczynka?

Ja juz od 5! tygodni wiem ze to bedzie coreczka. Tydzien temu potwierdzil to drugi lekarz. Ale sama czulam juz przedtem ze to kobietka... Poki co wygladam calkiem ladnie ale przede mna ten siodmy miesiac w ktorym podobno zaczyna sie brzydnac...:baffled: ale tak naprawde to nie najwazniejsze...bo dzidzia i jej zdrowie to podstawa no i nasze zdrowie tez..a uroda..wroci...;-)
 
reklama
A JA IDE DZISIAJ I MAM NADZIEJE ZE DZIDZ NIE WYKRECI NUMERU I POKAZE CO TAM MA CHOC NA CHWILE;-)
MOJ SYN ROBI ZAKŁADY ON STAWIA NA CHŁOPAKA A JA NA DZIEWCZYNKE KTO PRZEGRA STAWIA DRUGIEMU LODY .
WIECZORKIEM POWIEM KTO WYGRAŁ (mam nadzieje ze jjjjjjjjjaaaaaaaaaa)
 
agusia9915, powodzenia:-). i milego gladania tych wszystkich nereczek, zaladkow, serduszek, mozdzkow, paluszkow, stopek itd. dla mnie to wielka frajda. nawet musze sie przyznac ze mi lezki uciekaja jak patrze na malenstwo:zawstydzona/y:. i pisz szybko co tam u ciebie siedzi.
 
buuuuuuu:no2:
Dupke pokazało i nic wiecej nikt nie wygrał
Jest dzidz wiekszy z terminu na 20 .02.07 jest juz 08.02.07
wszystko oki ułozony tak jak myslałam głowkowo (czyli głowa na dole):rofl: :rofl2:
zapisał mi tylko DETRALEX NA ZYLAKI NOG
nastepne badanie za 4 tygodnie.
 
agusia, szkoda ze nie wiesz juz co bedziesz miala. ja mimo iz od niedawna wiem jeszcze troszke sie ludze ze to bedzie syn. myslicie ze czesto zdarzaja sie omylki??:confused:
 
Nie wiem czy często, ale się zdarzają, słyszałam o kilku takich pomyłkach wśród znajomych. Częściej spodziewana dziewczynka okazywała się chłopcem, rzadziej na odwrót, ale też bywa. Tak, że do końca jakiś procent niepewności zostaje:cool2:
 
Chciałabym, żeby taka pomyłka nam się przytrafiła. :-D Ale wyniki aminopunkcji chyba nie dają złudzeń. Jutro idę na USG genetyczne, a w poniedziałek mam 3 D. Pewnie potwierdzą, że dziewusia. Mąż w dalszym ciągu będzie w mniejszości, u nas nawet chomik jest dziewczynką.:-)
 
Mi wczoraj ktos mowił ,ze kobita miała 3 razy USG 3D i wychodziło chłopczyk a urodziła dziewczynke :szok: :szok: :confused:
O CZYMS TAKIM SŁYSZAŁAM PORAZ PIERWSZY
 
U nas w pracy sekretarka miała 3D i lekarz twierdził, że trzecia dziewczynka:szok: . Mąż był załamany, ona to już się przyzwyczaiła do tej myśli.
Dzieciątko się na świat nie spieszyło, tydzień przenosiła, w końcu wylądowała po terminie w szpitalu, tam zrobili USG, żeby sprawdzić jak się dzidzia ułożyła. I wyobraźcie sobie, że lekarka ją pyta tajemniczym szeptem:baffled: : a pani to na dziewczynkę czeka? Ta cała wystraszona, że może coś nie tak. A doktorka do niej, ze przecież to nie dziewczyna tylko chłopak jak nic i do tego dobrze ułożony. Tak więc takie cuda się zdarzają:confused: .
 
reklama
Do góry