reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na dwoje babka wróżyła.... czyli chłopiec czy dziewczynka?

reklama
witamy kolejną dziewuszkę w naszym gronie :-)

no to chłopaki (o ile takie będą) będą mieli wzięcie, laski się będa w kolejce ustawiać hehe
jakby to moja babcia powiedziała - wojny nie będzie ;-)
 
tak tak Wiśnia czekam z niecierpliwością co ty nam oznajmisz w wiadomej sprawie;-) , bo przypadkiem ta kolejka może stać pod twoim domem...hahaha:rofl2:
 
no, ciekawe, która pierwsza ogłosi, że ma synka. I bardzo jestem ciekawa, ile z tych prognoz się sprawdzi ;-)
 
Hej dziewczyny!! BĘDZIE CHŁOPAK!!!!! Widziałam na własne oczy!! Pomyłka wykluczona!! Więc cóż- będę zdana na dwóch mężczyzn:-pAle się cieszę, mimo ze w tych testach wychodzi dziewczynka:-D Najmniej zadowolona jest siostra męża( 13 lat), liczyła na bratanicę i nie bardzo z myślą o bratanku może się pogodzić, ale na szcęście to nie jej dzidziuś;-)
 
reklama
no wreszcie pierwsze chłopiątko, bo już sie bałam że seksmisja bedzie czyms więcej niż tylko filmem....:-D
 
Do góry