reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na dwoje babka wróżyła.... czyli chłopiec czy dziewczynka?

Ja nie moge sie doczekac kiedy mi powie gin kto mieszka w brzuszku .Mam wizyte około 2 pazdziernika ale watpie ,ze wytrzymam pojde chyba wczesniej.Jak już pisałam z pierwszym nie chcieliśmy wiedziec a teraz umieram z ciekawosciiiiiiiiiii WIEM JUŻ NAPEWNO ZE NIE WYTRZYMAM DO 2.10 I POJADE SZYBCIEJ -CHODZBY ZARAZ:tak: :-D NIESTEY TERAZ GO NIE MA :-D
 
reklama
Echhh... ja też już nie mogę wytrzymać :baffled: Tak strasznie chciałabym już wiedzieć!!! Miałam mieć USG 2d genetyczne w przyszłym tygodniu ale po przemyśleniu sprawy zdecydowałam się jednak na genetyczne 3D, które też chcialam zrobić, ale później.... tyle że na to muszę poczekać do 10 pażdziernika :-( BUUUUUUUUUU....
 
mi wyszlo na USG 3D ze to w 99% dziewczynka ale lekarz mi mowil ze moze sie jeszcze mylic bylo to tydzien temu czyli 18 tydzien ciazy
 
a ja przez caly czas bylam pewna ze chlopczyk. kupowalam ciuszki dla chlopczyka. mowilam do brzuszka "Franeczku mó" i dzis dowiedzialam sie ze na 99% dziewczynka. poplakalam sie ze smutku, ale mi przechodzi. teraz tez wasz test zrobie i zobaczymay jak to sie ma:) piszcie co tam u was mieszka.
 
lil kate rozumiem Cię ale wierz mi masz jeszcze sporo czasu żeby się przyzwyczaić do myśli o małej królewnie, sama pomyśl, sukienki, spinki, Twoja mała dziewczynka, ja w pierwszej ciąży też marzyłam o chłopcu mamy Izkę - pamiętam jeszcze przy porodzie jak czekałam na to że mi powiedzą "ma pani ślicznego synka" a zaraz potem przeszło pokochałam ją taką jaka jest a jest najśliczniejsza na świecie ;-)
teraz to nawet trochę się boję że nie umiałabym być mamą chłopca hehe
będzie dobrze zobaczysz... a póki co mocno przytulam ...
 
ja już od 2 tyg wiem, że będziemy mieć dziewczyneczkę. Tez był to dla nas szok, bo nastawialismy się na chłopca-o pierwse chcieliśmy, a po drugie wszyscy mówią, że mój wygląd w ciaży wskazuje na chłopaka. Już sie przestawiliśmy i bardzo się cieszymy-będzie córeczka tatusia zamiast synusia mamusi:)A co do mojego wyglądu, to jeszcze wszystko przede mną-podobno najwieklsze zmiany zachodzą w 7 miesiącu-wtedy powinny zmienić się rysy twarzy u tych kobiet, które noszą w sobie dziewczynkę-mamy prosto mówiąc zbrzydnac:)
 
reklama
Co do tego brzydnięcia to na dwoje babka wróżyła;-) . Znam parę dziewczyn, które w ciąży miały wręcz typowe objawy na jedną płeć, a dzidziuś zrobił psikusa i okazał się nie tym, na co wyglądało. W ciągu kilkunastu miesięcy miałam kontakt z dwiema dziewczynami, które wyglądały do końca ładnie i porodziły dziewczynki

Choć przyznam, że ja sama od jakiegoś czasu z wielką radością słucham, po czym ludzie wnioskują o płci dziecka. I wiecie, do jakiego doszłam wniosku? 90% objawów, nawet sprzecznych (mdli / nie mdli, dużo śpisz / mało śpisz...) ma podobno wskazywać na chłopca:laugh2:
 
Do góry