reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mysl o porodzie

hehehe Anita bardzo mnie rozbawił ten motyw z dziewczynką - Mikołajem.
Iwona nie zmuszaj sie do picia bawarki skoro jej nie lubisz, pamiętaj, że każdy przymus budzi sprzeciw. Moja położna twierdzi, że kobiety przymuszane do picia np znienawidzonej bawarki czy utrzymywania bezsensownych diet szybko tracą pokarm. Lepiej więc poszukać czegoś co nam smakuje lub jest neutralne.
Kobietki przestańcie się martwić na zapas, życie i tak niesie sporo kłopotów.
 
reklama
Dziewczyny wybaczcie ze wyszlam troche z obiegu ale mam malego Terroryste w domu i malo czasu na usasie przed kompem nie wiem jak beda dwoje co ja zrobie teraz mi brakuje rak a pozniej to chyab rak i nog!!:wściekła/y: :eek:
Maja ja takie jazdy to na codzien przezywam kapturki mam ale podobno trzeba ostroznie bo potem dziecko inaczejk czuje sutek i jak mozna to jak najmniej a chartowac to mozna bylo do 5m-ca poniewaz pozniej to juz cyce "dzialaja" i faktycznie mozna wywolac porod polozna zreszta mowila ze glaskanie brzucha szczypanie sutkow wywoluje porod...!!:confused: wiec to jak bedzie po terminie!!hihihihi;-)
 
A ja chyba wczoraj mialam taka pierwsza powazna mysl o porodzie, bo bolal mnie brzuch tak ciagnal i plecy i nie moglam spac i mala sie wiercila, i tak sobie pomyslalam ok wiem jaki jest telefon do szpitala mam wszystko ale nic nie wyprane:szok: i nie spakowane i mnie troche strach oblecial, ale skonczylo sie tylko na gdybaniach bo dzis czuje sie swietnie i nic mi nie jest:tak: , ale i tak zrobolam dzis pranko :-D tak na wszelki wypadek:confused:
 
Maja jakby nie bylo mamy już na liczniku 35 tydzień !!! :tak: Ja też się nastawiam że w każdej chwili może się zacząć. A co do karmienia to jak byłam z córka w ciązy to nie dopuszczałam innej myśli że mogę karmić inaczej niż naturalnie (takie pranie mózgu przeszłam w szkole rodzenia :-D ). I tak też bylo nie miałam żadnych problemów, jak w 3,4 dobie pojawił się nawał pokarmu odciągałam nadmiar pod prysznicem w domu też nie miałam żadnych problemów jak piersi były obolałe przystawiałam Małą a ona na to jak na lato, potem wszystko się samo wyregulowało piersi produkowały tyle ile córeńka jadła, w upały więcej, jesienią i wiosną mniej.
Nie stosowałam żadnych kapturków, nakładek, maści nic. Nawet słyszałam że dobrze po karmieniu nasmarować brodawkę swoim mlekiem bo mleko działa antyseptycznie. I może dlatego że podeszłam do tego bez żadnego cudowania to właśnie karmienie piersią wspominam jako najpiękniejsze chwile w swoim ponad 3,5 macierzyństwie :tak:
 
Mja jak patrze na twoj suwaczek to faktycznie mysl o porodzie sie przyspiesza a poaztym dzis zniknol wrzesien przed nami.... ciekawa jestem ktora bedzie z nas pierwsza Cynamonka jka sie odgrazala czy moze ktos inny nas zaskoczy hihihihihi;-) :-)
 
wiecie co a ja bym tak chciala urodzic w 37 tyg. będzie jeszcze Waga a termin taki już bezpieczny czyli między 18 a 22 października. I kurcze jak się nastawię to tak się może stanie bo podobnie było z moją córką. Jak mąż był 240 km ode mnie to tylko sobota wchodzila w grę no i też tak chcialam tydzien, dwa wczesniej i córcia urodziła się równo tydzień przed terminem w sobotę tak więc tatko zdążył :-D
 
reklama
Ja bym chcialaurodzic tak okolo 20 listpada.
Dzis mi sie snilo ze urodzilam. Porod trwal 15 minut (od momentu jak mnie na fotel usadzili) ale potem zabrali mi dzidzi i strasznie bylam zla bo to szpital przyjazny dziecku a ja chcialam karmic....echhhhhhhh Czulam tez we snie ze mam taka skore na brzuchu naciagnieta jakby mi ktos gume doczepil i ubralam krotka koszulke do spodni (ale zaslaniala brzuch) a jakas baba (nie wiem co za jedna) byla zbulwersowana i mowi ze powinnam ubrac taka do kolan bo wszytko widac! wrrrrrrrr
 
Do góry